Пенсійний фонд інформує

21.06.2018, 16:04


У нашому місті постійно працює робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення у складі представників Пенсійного фонду, Державної податкової інспекції, управління соцзахисту населення, центру зайнятості. 

За 6 місяців 2018р. робочою групою обстежено 50 суб'єктів підприємницької діяльності, виявлено  15 нелегально працюючих осіб та відбулося 5 засідань комісії з питань виведення заробітної плати з тіньового сектору економіки та легалізації найманої робочої сили, де заслухані фізичні особи — суб'єкти господарської діяльності, у яких виявлені нелегально працюючі робітники. 

За тематикою легалізації заробітної плати представниками Пенсійного фонду проведено 18 виступів на місцевих радіо- та телеканалах, 5 зустрічей в трудових колективах, 12 статей розміщені в місцевій пресі та на офіційному веб-ресурсі.

Наполегливо рекомендуємо роботодавцям оформлювати працівників легально та на повний робочий день, що забезпечить їм право на пенсію в майбутньому. 

Шановні громадяни! Ви маєте змогу зареєструватися на офіційному порталі Пенсійного фонду України www.pfu.gov.ua та контролювати не тільки свій офіційний розмір заробітної плати, а і факт сплати внесків роботодавцем, що дає підстави в подальшому    підтвердити страховий стаж. Для цього необхідно отримати код доступу до своїх даних, подавши заяву до сектору  обслуговування громадян за адресою: вул. Миру, 29 (тел. для довідок 2-12-14,2-62-48). Заступник начальника Кременчуцького 

об'єднаного управління Пенсійного фонду 

України Полтавської області С.Г.Нестеренко