УСЗН інформує

22.06.2018, 13:55

Людям із обмеженими фізичними можливостями, які перебувають на обліку в УСЗН, для забезпечення санаторно-курортною путівкою необхідно поновлювати медичну довідку лікувальної установи за формою 070/о після закінчення строку її дії, але не рідше ніж один раз на 3 роки. 

У разі неподання такої довідки у зазначені терміни особу буде знято з обліку.

Одночасно інформуємо, що  Законом України «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні» передбачена виплата грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування особам, які перебувають на обліку для забезпечення путівкою та не отримували безкоштовного санаторно-курортного лікування протягом трьох років. 

У 2018 році розмір грошової компенсації замість санаторно-курортного лікування становить:

  • особам з інвалідністю І та ІІ групи – 361,00 грн.;

  • особам з інвалідністю ІІІ групи – 241,00 грн.

Після виплати зазначеної компенсації особу з обмеженими фізичними можливостями буде знято з обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням. Але вона має право подати нову заяву та необхідні документи для повторного взяття на облік. 

 Детальну консультацію можна отримати в управлінні соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області за адресою вул. Миру, 29 (каб.8) або за телефонами 4-45-77, (068) 832 23 06, (050) 556 49 96.


Начальник УСЗН                                                               С.П.Чернявська