УСЗН інформує

22.06.2018, 14:11

Управління соціального захисту Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області нагадує про необхідність подовжити посвідчення багатодітним сім’ям, у яких уже закінчився або закінчується термін дії посвідчень «багатодітна сім’я» та «дитина з багатодітної сім’ї», але дитина продовжує навчаться за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно - технічних та вищих навчальних закладах – до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

Багатодітним сім’ям та дітям з багатодітних сімей для подовження посвідчення необхідно терміново звернутися до відділу у справах сім’ї та молоді Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області (виконком, каб. 224, тел. 21023). При собі обов’язково мати довідку про навчання з навчального закладу.

 Надати копії отриманих посвідчень до відділу персоніфікованого обліку управління праці та соціального захисту населення (вул. Миру, 29) для підтвердження права на пільги.

Також нагадуємо про необхідність оновлення декларації про доходи раз на рік.

З 01 січня 2018 року розмір податкової соціальної пільги складає 2470,00 грн.

При визначені права на отримання пільг до сукупного доходу сім’ї включаються нараховані:

  • пенсія;

  • заробітна плата;

  • грошове забезпечення;

  • стипендія;

  • соціальна допомога (крім частини допомоги при народженні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, частини допомоги при усиновленні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, допомоги на поховання, одноразової допомоги, яка надається відповідно до законодавства або за рішеннями органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, організацій незалежно від форми власності);

  • доходи від підприємницької діяльності;

  • допомога по безробіттю та інші виплати, що здійснюються фондами соціального страхування.

Нагадуємо, що у разі призначення житлової субсидії пільги не нараховуються.

Додаткова інформація, та можливість попереднього запису на прийом за телефоном 4-45-72.
Начальник УСЗН                                                                  С. П. Чернявська