Урочиста церемонія вручення нагород випускникам 2018 року

24.06.2018, 16:20

Червневий день відлунює святково 

І сміх, і квіти, й гомін голосний...

Зібрало нині свято нас чудове –

Прощальний вечір, вечір випускний.


23 червня у закладах загальної середньої освіти нашого міста відбулися випускні вечори для колишніх одинадцятикласників. Традиційно вручення відзнак за навчання – атестатів з відзнакою, золотих і срібних медалей – відбулося на Театральній площі за участі випускників, учителів, батьків, містян.


Загальноміське свято відкрили прощальним випускним шкільним вальсом. На урочистості завітали представники органів місцевого самоврядування: перший заступник міського голови Олександр Чуприна, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу освіти Ірина Шошина, директори загальноосвітніх шкіл міста, отець Георгій. 

Молоді люди вшанували пам’ять загиблих захисників Вітчизни, прихиливши квіти до монументу «Вічний вогонь


Перший заступник міського голови Олександр Чуприна привітав випускників, батьків та вчителів зі святом, побажав молоді свідомого й відповідального вибору майбутньої професії, не зупинятися на досягнутому, займатися творчістю й спортом, реалізувати плани й заповітні мрії. 


З побажаннями здійснення мрій і щедрої долі, миру і благополуччя, гладкої життєвої дороги, хороших друзів та помічників у роботі до випускників звернулися класний керівник одинадцятого класу Антоніна Крутоголова, мама випускника Лариса Печонкіна, отець Георгій.


У церемонії вручення атестатів з відзнакою, золотих і срібних медалей брали участь перший заступник міського голови Олександр Чуприна, секретар міської ради Сергій Дорота. Цьогоріч зі школою та учителями попрощалися 236 випускників. За успіхи в навчанні золотою медаллю нагороджено 13 учнів, срібною – 2.


Горішньоплавнівці вітали випускників дружними оплесками, творчі колективи навчальних закладів міста й Палацу культури і творчості – яскравими художніми номерами.