Свято Дня молоді в Горішніх Плавнях

25.06.2018, 11:34

24 червня в Горішніх Плавнях відбулося яскраве та видовищне свято, присвячене Дню молоді.


Міський голова Дмитро Биков привітав молодь міста зі святом, учнів та студентів – із завершенням навчального року. Зазначив, що в нашому місті впроваджується багато проектів для самореалізації та становлення молоді як особистостей. Побажав усім гарного відпочинку, невичерпної енергії та досягнення цілей. 


З самого ранку головна площа міста біля Палацу культури і творчості перетворилася на велику спортивну арену. Увагу містян та гостей привернули змагання з автомобільного спорту «Автослалом», організовані з ініціативи міського голови Дмитра Бикова відділом культури, спорту і туризму спільно з ГО «Автомобільний клуб «KOMS CLUB DRIVERS». Учасники змагань з Горішніх Плавнів, Кременчука, Світловодська та Запоріжжя демонстрували технічні можливості своїх автомобілів та майстерність керування на швидкість. За результатами заїздів найкращий час та техніку керування авто показав гонщик із Горішніх Плавнів Юрій Руденко, який став чемпіоном. ІІ місце виборов Роман Олейник із Світловодська, бронзову медаль завоював наш земляк із Горішніх Плавнів Ярослав Вовненко. Завідувач сектору фізичної культури іспорту Ольга Карпенко, голова ГО «Автомобільний клуб «KOMS CLUB DRIVERS» Максим Моїсеєв вручили переможцям кубки, медалі та клубні футболки, кепки. Привітали переможців, подякували усім учасникам автослалому за видовищне змагання та адреналін. Гарний настрій також допомагали створювати учасники популярного міського танцювального колективу «Rema Dance Family», керівниками якого є Максим та Світлана Цимбали. По завершенню змагань інструктор фітнес-клубу «Lifestyle» Ольга Рибалко провела майстер-клас для бажаючих опанувати один із напрямків фітнес-тренування «Зумбу».


З нагоди свята вперше в Горішніх Плавнях проведено змагання зі силового екстриму - Всеукраїнський турнір на кубок «Ferrexpo». Сім спортсменів продемонстрували присутнім силу духу та тіла, здивували спортивними вміннями, здобутими упродовж систематичних тренувань. На очах у глядачів стронгмени пройшли п’ять випробувань із надзвичайно важкими спортивними снарядами. Змагалися у силових етапах: «Підіймання колоди - 75 кг»,  «Кантування колеса - 450 кг», «Станова тяга з навантаженням - 1400 кг», «Прогулянка фермера - 170 кг», «Тяга автомобіля – 1800 кг». До участі також було залучено звичайних глядачів, яким коментатор змагань Сергій Розумовський запропонував випробувати себе в цьому непростому виді спорту. Головним суддею турніру був майстер силових вправ Ігор Лапченков. У запеклій боротьбі за звання чемпіона турніру золоту медаль завоював Андрій Дракун (смт Градизьк). Срібну медаль виборов Олександр Будаєв (м.Полтава), бронзову – Олег Бондаренко (смт Градизьк). Перший заступник міського голови Олександр Чуприна, президент федерації бодібілдингу й фітнесу Полтавської області Олександр Гордієнко привітали учасників Всеукраїнського турніру на кубок «Ferrexpo», подякували спортсменам та організаторам за яскраве видовищне спортивне свято. Переможцям вручили кубки, медалі та грошові винагороди, учасникам – дипломи та пам’ятні подарунки. Під час перерви між змаганнями присутніх розважали улюбленці міста - народний ансамбль естрадного танцю «Глорія», керівник Ольга Атаманчук.


Яскравим завершенням свята з нагоди Дня молоді в Горішніх Плавнях стала молодіжна дискотека за участю DJ NIGHT breeze та MC хАроший з м.Кременчука. На сцені з музичними композиціями успішно дебютували наші земляки відеоблогери «Школа поцілунків - ДМ» у складі Дмитра Святова та Аліни Трикіли. На завершення свята вечірнє небо Горішніх Плавнів прикрасили срібним дощем з конфетті.