Відбулися засідання постійних комісій Горішньоплавнівської міської ради

26.06.2018, 10:18

Упродовж 18-22 червня відбулися засідання постійних комісій Горішньоплавнівської міської ради: з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів; з питань комунальної власності та приватизації; з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та екології; з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я, законності та правопорядку; з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики.

На засіданні постійної комісії з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів розглянули питання щодо встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку, 25 питань поновлення прав користування земельними ділянками та 42 питання архітектури і містобудування.

Постійна комісія з питань комунальної власності та приватизації розглянула питання «Про заходи щодо забезпечення житлом окремих категорій громадян у м. Горішні Плавні на 2018-2022 роки», «Про внесення змін до рішення 29 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 21.11.2017 «Про затвердження Програми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у м.Горішні Плавні на 2017-2020 роки», «Про надання згоди на прийняття житлових приміщень у житловому будинку №1 по вул. Молодіжна у комунальну власність», «Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «СпецЕко», «Про створення комунального підприємства «Рембудсервіс» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області», «Про затвердження розміру статутного капіталу та статуту комунального некомерційного підприємства Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Горішні Плавні Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області».

На засіданні постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та екології були розглянуті питання щодо внесення змін до Програми будівництва об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2018 рік; внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Горішні Плавні на 2018 рік; внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки; створення комунального підприємства «Рембудсервіс» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області».

Постійна комісія з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я, законності та правопорядку розглянула питання «Про схвалення звернень депутатів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області», «Про організацію та забезпечення виконання підприємствами, установами і організаціями міста мобілізаційних завдань», «Про затвердження Порядку забезпечення безоплатним харчуванням за рахунок міського бюджету дітей військовослужбовців». Заслухали інформація щодо виконання міської Програми «Застосування комплексної медичної інформаційної системи «Медичний Кластер» галузі охорони здоров’я міста Комсомольська та її удосконалення на 2014-2019 роки».

На засіданні постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики розглянуті питання «Про заходи щодо забезпечення житлом окремих категорій громадян у м. Горішні Плавні на 2018-2022 роки», «Про надання згоди на прийняття житлових приміщень у житловому будинку №1 по вул. Молодіжна у комунальну власність», «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку», «Про внесення доповнення до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом на 2018 рік», «Про внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік».