Завершено реконструкцію актової зали у ДСОЦ «Горизонт»

26.06.2018, 13:15

25 червня міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева в ході виїзної наради відвідали ДСОЦ «Горизонт», де оглянули результати виконаних робіт з реконструкції актової зали. 


Дмитро Биков  зауважив: «У 2018 році ДСОЦ «Горизонт» виповниться 44 роки, упродовж яких ремонт актової зали не виконувався. Сьогодні реконструкцію приміщення завершено. Роботи за проектом виконано сучасними та якісними матеріалами. У залі облаштовано підвісну стелю, стіни обкладено спеціальними перфорованими гіпсокартонними панелями, що забезпечують гарну акустику, замінено мережі освітлення, встановлено енергоефективні LED-світильники, якісні двері та сучасну систему кондиціювання. В оновлену актову залу придбано сучасні м’які крісла бежевого, оранжевого та бордового кольорів, обладнання для перегляду фільмів та проведення відеоконференцій, нові театральні завіси. Відремонтована та осучаснена актова зала, де проходять усі значимі культурно-мистецькі та розважальні заходи, стане гарним подарунком Горизонту з нагоди відкриття ІІ табірної зміни».   


З міського бюджету на реалізацію проекту виділено 1,6 млн грн, з Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» - 400 тис. грн на облаштування системи кондиціювання. 


Учасники ІІ зміни у ДСОЦ «Горизонт» під час спілкування зі ЗМІ поділилися своїми першими враженнями: «Надзвичайна атмосфера, чудові вожаті. Із нетерпінням чекаємо на святкове відкриття ІІ зміни «ЗІРКОВИЙ ГОЛЛІВУД», що відбудеться у відремонтованому залі. Сподіваємося провести тут незабутній 21 день із новими та старими друзями, оздоровитися та розважитися».