Апаратна нарада

27.06.2018, 09:53

25 червня міський голова Дмитро Биков провів чергову апаратну нараду. Були присутніми керівники структурних підрозділів Горішньоплавнівської міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств та бюджетних закладів, організацій та установ, державних структур. 


Очільник міста поінформував про важливі події та заходи, що відбулися впродовж останніх двох тижнів, повідомив про плани роботи.


18 червня в Горішніх Плавнях було проведено засідання колегії Державної служби України з питань праці. У ході засідання мова йшла про детінізацію доходів і легалізацію трудових відносин, про стан реалізації органами місцевого самоврядування функцій державного контролю за додержанням законодавства про працю.

Дмитро Биков повідомив, що в мікрорайоні Низи проводиться реконструкція меморіалу «Братська могила радянських воїнів, пам’ятник землякам». Роком пізніше тут було проведено перезахоронення останків воїнів, які загинули у роки Великої Вітчизняної війни від німецько-фашистських загарбників 1941-1945 років. 


22 червня територіальна громада вшанувала світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Поклали вінки та квіти до меморіалу «Вічний вогонь» на знак глибокої пошани до рядових бійців і командирів, партизанів і підпільників, усім тим, хто воював, кував перемогу в тилу, загинув у концентраційних таборах. 


Міський голова вручив директорам шкіл придбані ним нові книги Миколи Нікуліна «Спогади про війну», у яких автор у вигляді фронтового щоденника описує пережите упродовж воєнних років.


У рамках міської програми боротьби зі сказом на 2018 рік закладено 100 800 грн на придбання антирабічної вакцини ІНДІРАБ. Проведено тендерну процедуру, укладено угоду з постачальником. Станом на 01.06.2018 у Горішньоплавнівській міській лікарні наявна антирабічна вакцина ІНДІРАБ у кількості 30 доз та антирабічний імуноглобулін - 85 мл. Надходження вакцини в кількості 240 доз очікується до кінця місяця.


У суботу в закладах загальної середньої освіти нашого міста пройшли випускні вечори для колишніх одинадцятикласників. На Театральній площі міста відбулися урочистості з нагоди вручення відзнак за навчання – атестатів з відзнакою, золотих і срібних медалей. Цьогоріч зі школою попрощалися 236 випускників, з них: 13 золотих медалістів, 2 – срібних. У Горішніх Плавнях серед випускників, які складали ЗНО, 200 балів з математики отримав Ілля Печонкін, 200 балів з хімії - Анастасія Ольховська.


24 червня Горішні Плавні відсвяткували День молоді. У програмі були: змагання з автомобільного спорту «Автослалом», змагання зі силового екстриму - Всеукраїнський турнір на кубок «Ferrexpo», молодіжна дискотека за участю DJ NIGHT breeze та MC хАроший з м.Кременчука, відеоблогерів «Школа поцілунків - ДМ» Дмитра Святова та Аліни Трикіли з м. Горішні Плавні. 


Начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська анонсувала культурно-мистецькі заходи наступних двох тижнів. 28 червня о 17.00 у великій залі Палацу культури і творчості відбудеться тематичний концерт з нагоди Дня Конституції, вхід вільний. 06 липня на території готелю Славутич (вул. Набережна, 1) пройдуть заходи до свята Івана Купала. До Дня працівників металургійної та гірничозбагачувальної промисловості 07 липня на Дніпрі в затоці Барбара заплановано проведення змагань на човнах типу «Дракон», 13-14 липня в Палаці культури і творчості та на Театральній площі відбудуться загальноміські заходи.