«Горизонт» відкрив ІІ табірну зміну «ЗІРКОВИЙ ГОЛЛІВУД»

27.06.2018, 14:45

25 червня дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт», у якому літній час із задоволенням та користю проводять діти з Полтавщини та України, гостинно відкрив двері для учасників ІІ табірної зміни «ЗІРКОВИЙ ГОЛЛІВУД». Урочисте відкриття відбулося в оновленій та осучасненій актовій залі.  


На свято завітали почесні гості: міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева, голова профспілкового комітету ПрАТ «Полтавський ГЗК»Сергій Афонін, яких діти привітали гучною горизонтівською хвилею настрою та неймовірного позитиву. 


Дмитро Биков привітав дітей із відкриттям табірної зміни. Зауважив, що органи місцевого самоврядування, ПрАТ «Полтавський ГЗК» докладають чимало зусиль, щоб табір з кожним роком розквітав та став одним з найкращих оздоровчих закладів України. З нагоди свята в Горизонті завершено реконструкцію актової зали, яка точно стане в нагоді під час проведення культурно-мистецьких заходів зміни «ЗІРКОВИЙ ГОЛЛІВУД». Діти зможуть у повній мірі продемонструвати свої творчі таланти. Побажав дітям приємного та активного відпочинку, зміцнення здоров’я та незабутніх вражень, а працівникам центру нових творчих здобутків, ентузіазму й натхнення в роботі.


Сергій Афонін зичив горизонтівцям змістовного та цікавого відпочинку, нових друзів та яскравих вражень під час ІІ зміни.


На оновленій сцені відбувся святковий концерт, де діти презентували всім присутнім чудові вокальні та танцювальні композиції. Яскравими спалахами стали виступи учасників народного ансамблю естрадного танцю «Глорія», ансамблю спортивно-бального танцю «Астра», зразкового шоу-гурту «Парне молоко». Феєричним був виступ вожатих, які довели, що налаштовані на позитив і зробити це літо найкращим для дітей. Святкова атмосфера, море посмішок, щирих побажань та привітань, радісні обличчя, як дітей, так і дорослих свідчили про те, що свято відкриття другої зміни в Горизонті стало ще однією яскравою сторінкою в житті табору.


ІІ табірною зміною в ДСОЦ «Горизонт», яка триватиме з 24 червня до 14 липня, охоплено більше 500 дітей. Спортивно-оздоровчий центр пропонує відпочиваючим збалансоване та якісне харчування, комфортне проживання та змістовний відпочинок. Директор ДСОЦ «Горизонт» Наталія Мартинович відзначила, що ІІ зміна обіцяє бути не менш цікавою та захоплюючою, ніж перша: для дітей адміністрація та вихователі запланували безліч різноманітних заходів: конкурсів, ігор, екскурсій, розважальних програм, спортивних естафет, свят, де вихованці матимуть змогу продемонструвати свої артистичні та спортивні здібності.