Завершено роботи з облаштування внутрішньо квартального заїзду до житлового будинку № 74 по проспекту Героїв Дніпра

6.07.2018, 11:25

У Горішніх Плавнях за адресою проспект Героїв Дніпра, 74 завершено роботи з облаштування нового внутрішньо квартального заїзду. 

Міський голова Дмитро Биков прокоментував: «З міського бюджету виділено 300 тис. грн на облаштування нового транзитного заїзду до житлового будинку № 74 по проспекту Героїв Дніпра. Встановлено бортовий камінь та здійснено асфальтування дороги площею 296 кв м. Укладено дорогу шириною 3 м, облаштовано карман для комфортного роз’їзду зустрічних машин. Тупиковий під’їзд до цього будинку був незручним. Сьогодні на місці старої дороги будується сучасний міський сквер».

Зауважив, що до кінця 2018 року також планують облаштувати проїзд від будинку № 59 по вул. Добровольського до новозбудованої бруківки, що проходить уздовж Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Надія», ДНЗ «Казка». 

Очільник Горішніх Плавнів наголосив на необхідності забезпечення належного доступу приватного та спеціального транспорту до кожного житлового об’єкта міста. За умови наявності фінансування роботи з облаштування внутрішньо квартальних доріг будуть продовжуватися й надалі.