ЗОШ № 2 активно готується до зустрічі з учнями 01 вересня

9.07.2018, 11:31

06 липня в ході виїзної наради міський голова Дмитро Биков відвідав ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, де проінспектував хід підготовки закладу до нового навчального року.  


Дмитро Биков повідомив, що днями в школу в нові кабінети фізики та біології надійшло ІТ-обладнання: проектори та   мультимедійні дошки, комп’ютери. Сучасну техніку придбано за кошти міського бюджету – 350 тис. грн.   


Міський голова оглянув хід реконструкції фасадної частини подвір’я ЗОШ № 2. Поінформував: «Кошти на облаштування фасадної частини подвір’я виділено з Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату». Проектом передбачено укладення плиткою фірми «Золотий мандарин» майданчика, що знаходиться перед школою, встановлення нової огорожі на центральному вході в школу. Вартість робіт склала 300 тис. грн. Облаштування шкільного подвір’я планують завершити до Свята першого дзвоника».


Директор ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Тетяна Кириченко зазначила: «Будемо зустрічати новий навчальний рік приємними сюрпризами. Упевнена – учням та вчителям нашої школи вони сподобаються та стануть новим стимулом до розвиту, навчання та самовдосконалення».