День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості в Горішніх Плавнях

16.07.2018, 16:08

У міському Палаці культури і творчості 13 липня відбулися урочистості з нагоди Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

З привітаннями до присутніх звернувся народний депутат України Костянтин Жеваго. «Своїми знаннями, працею ми здобули заслужених результатів. Свято дає можливість усвідомити, чого ми досягли, як багато виконано важливої роботи. Сьогодні 10-річчя Єристівського ГЗК, 10 років було і Полтавському ГЗК, буде і Біланівському. Це еволюційний шлях розвитку, коли ми повинні виконувати свою роботу рутинно, кропітливо, якісно й досягати тих показників, про які мріяли і планували, через які ми збираємося щомісячно й неодноразово. Ми регулярно ставимо завдання на виконавчих комітетах групи компаній FERREXPO, після цього на раді директорів, утверджуємо це рішенням ради акціонерів, ми звертаємося до Уряду, до регіональної влади, ми прагнемо отримати підтримку, і ми її знаходимо, і це справедливо, тому що ми маємо результати, і люди це бачать. Це свято важливе щоразу, не дивлячись на роки, ювілеї, бо щороку нові проекти, нові здобутки. Сьогодні вранці ми оглянули нові проекти з капітальних інвестицій цього року: 9 великих і десятки малих. Вони реалізуються на гірничозбагачувальних комбінатах, один з яких – на стадії завершення на переробному комплексі ПрАТ «Полтавський ГЗК». Він буде працювати довгі роки на комбінат, на групу компаній FERREXPO, на людей, які мають відношення до нашого підприємства, жителів міста, області, країни». Народний депутат України Костянтин Жеваго побажав працівникам металургійної та гірничодобувної промисловості мирного неба над головою, бо нам потрібен мир, щоб люди були впевнені в завтрашньому дні, щоб у країни були гарні кредитні рейтинги, здоров’я у сім’ях, гарного ринку, гарних правильних контрагентів і, безперечно, успішних майбутніх проектів, досягнень.

З вітаннями до працівників металургійної та гірничодобувної промисловості звернулися голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації, депутат Полтавської обласної ради Андрій Пісоцький. Вручили Почесні грамоти Полтавської обласної державної адміністрації працівникам гірничозбагачувальних комбінатів за вагомі трудові здобутки, значний особистий внесок у підвищення ефективності виробництва, високий професіоналізм і Почесні грамоти Полтавської обласної ради за сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток підприємства, зміцнення промислового потенціалу Полтавщини й активну громадянську позицію.

Вітали трудові колективи Полтавського, Єристівського, Біланівського гірничо-збагачувальних комбінатів голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, директор фінансовий ТОВ «Єристівський ГЗК» Володимир Леонов, генеральний директор ТОВ «Біланівський ГЗК» Юрій Химич. Вручили працівникам комбінатів Грамоти Асоціації «Укррудпром». 

Працівників металургійної та гірничодобувної промисловості привітав міський голова Дмитро Биков. «Для нас це особливе загальноміське свято, бо саме завдяки розробці родовища залізистих кварцитів на карті України з’явилося наше місто. Дякуючи професіоналізму працівників підприємств групи компаній FERREXPO і НВП «Фероліт» випускається конкурентоспроможна продукція, оновлюється виробництво, освоюються передові технології, реалізуються сміливі інноваційні проекти». Міський голова побажав миру, здоров’я, достатку. Привітав з десятиріччям з початку промислової діяльності Єристівський ГЗК і добутими 60 млн тонн руди. Подарував народному депутату України Костянтину Жеваго символічний подарунок – картину Вадима Іщенка, сюжет на відому українську народну пісню «Несе Галя воду». 

За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток комбінату, високі трудові здобутки та з нагоди Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості вручив Почесні грамоти виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради і Подяки міського голови працівникам ПрАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК», ТОВ «Біланівський ГЗК» і НВП «Фероліт».

До привітань приєдналася фінансовий директор НВП «Фероліт» Алла Войтюк, начальник п’ятого управління Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів Служби безпеки України Андрій Махтєєв.

Вітали працівників металургійної та гірничодобувної промисловості творчі колективи та солісти Палацу культури і творчості міста Горішні Плавні яскравими художніми номерами. Родзинкою урочистостей був виступ Олени Луценко, переможниці восьмого сезону вокального шоу «Голос країни».

14 липня у міському Парку культури і відпочинку для найменших горішньоплавнівців було організовано дитяче свято «Я люблю «FERREXPO!» за участі педагогічних колективів Дитячого спортивно-оздоровчого центру «Горизонт» і Центру дитячої та юнацької творчості. На майданчиках Парку культури і відпочинку для дітвори організували ігровий квест та анімаційний флешмоб, майстер-класи із декоративно-ужиткового мистецтва – «Декоративні квіти», образотворче мистецтво (гурток «Палітра»), «В’язаний дивосвіт», «Оригінальні штуки», «Рукоділля». Яскравою концертно-розважальною програмою з іграми й конкурсами вітали присутніх вихованці ЦДЮТ.

Увечері на Театральній площі була організована велика концертна програма за участі творчих колективів сільських Будинків культури Кременчуцького й Козельщинського районів: дует «Мрія», вокальний ансамбль «Чураївна», солісти Ірина Кононенко, Оксана Пальчик(с. Кобелячок); вокальне тріо «Мальви», ансамбль «Дівочі серця» (с. Дмитрівка); гурт «Мрія», солісти Аліна Бут, Каріна Рак (с. Пришиб); вокальний квартет, солісти Тетяна Кисіль, Альона Телятник (с. Нова Галещина); дует «Лада» (с. Озера); солісти Анастасія Шеремет, Наталія Гордієнко (с. Салівка). 

Яскравими художніми номерами вітали містян колективи міського Палацу культури і творчості: народний ансамбль танцю «Молодички», зразковий шоу-гурт «Парне молоко» та «Next», народний ансамбль естрадного танцю «Глорія», зразкова хореографічна студія «Ясочка», зразковий ансамбль народного танцю «Веселка», народний шоу-гурт «Дніпровські зорі», солісти народного вокального колективу «Натхнення» – Григорій Безуглий, Тетяна Павлович, зразковий цирковий колектив «Шанс», солісти – Михайло Клименко, Ірина Колесніченко, Сніжана Бричка. Святкову дружню атмосферу вечора створювали ведучі – Алла Котовська, Дарина Рожанська, Ірина Колесніченко.

Музичні вітання горішньоплавнівцям подарувала почесна гостя свята – чарівна співачка Наталія Валевська в супроводі гурту музикантів і балету, виступ якої зустрічали щирими оплесками. Завершилося святкове дійство яскравим феєрверком.