Реалізація масштабної програми з реконструкції санітарних кімнат та кухонних блоків ДНЗ міста продовжується

19.07.2018, 15:23

18 липня міський голова Дмитро Биков у рамках робочої виїзної наради відвідав ДНЗ «Золота рибка», де оглянув хід реконструкції туалетних кімнат та кухонних блоків для роздачі їжі в групах. 

Дмитро Биков зауважив: «У 2018 році за кошти міського бюджету продовжуємо реалізацію програми з реконструкції санітарних кімнат та кухонних блоків дитячих садочків міста. Створюємо належні побутові умови для дітей, підвищуємо рівень їх культури та виховуємо поведінку, позитивне відношення маленького громадянина до життя. У першу чергу ремонтуємо найстаріші приміщення. ДНЗ «Золота рибка» виділено 200 тис. грн на капітальний ремонт туалетних кімнат та кухонних блоків для роздачі їжі в ясельній та середній групах. У ясельній групі роботи вже завершено, облаштовано місце для роздачі їжі малюкам, встановлено сучасні кухонні меблі, що відповідають санітарно-гігієнічним нормам. У туалетній кімнаті замінено труби водопостачання та водовідведення, встановлено нові двері, поверхні стін та підлоги облицьовано керамічною плиткою морської тематики. Для найменших вихованців ДНЗ встановлено сучасну зручну сантехніку, кімнату облаштовано енергозберігаючими світлодіодними лампами, встановлено нові меблі». 

Капітальний ремонт приміщень у середній групі триває. Завідувач ДНЗ «Золота рибка» Тетяна Цигрик повідомила, що роботи відбуваються згідно з планом і будуть завершені до 01 вересня.