Анатолію Максимовичу Антонцю – 80!

23.07.2018, 14:42

Голова спілки «Першозасновників» ПрАТ «Полтавський ГЗК», член виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Анатолій Максимович Антонець відсвяткував ювілей – 80-річчя з Дня народження!

20 липня в залі музею історії ПрАТ «Полтавський ГЗК» відбулися урочисті привітання ювіляра. З побажаннями здоров’я й наснаги до Анатолія Максимовича звернувся перший заступник міського голови Олександр Чуприна. «Наш ювіляр і його друзі будували місто, комбінат, творили історію і сьогодення. Я гордий з того, що мав нагоду жити і працювати з Вами, Анатолію Максимовичу, на одному комбінаті», – наголосив Олександр Чуприна. Також вручив подарунок і квіти від міського голови Дмитра Бикова.

Вітали ювіляра керівники міських музеїв, колишні колеги, а сьогодні члени спілки «Першозасновників» ПрАТ «Полтавський ГЗК», рідні, друзі.

«Я щаслива людина, – говорить про себе Анатолій Максимович, – у мене є діти, внуки, підростають два правнуки – Давид і Кирил. Я працював у основних цехах Полтавського гірничо-збагачувального комбінату – автомобільному й залізничному, ні про що жалкую. Була б нагода – знову повторив би свій шлях!»

«Він залишився Людиною!» – говорить про Анатолія Максимовича його друг і соратник Євгеній Шестопалов.

Слова подяки за турботу ювіляр адресував міському голові Дмитру Бикову, голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу, директору Благодійного фонду Полтавського гірничо-збагачувального комбінату Вячеславу Мінязеву, своїм колегам і друзям.

«Я бажаю вам здоров’я, щастя, добра, дякую за вітання й підтримку», – сказав Анатолій Максимович Антонець