Перевірка стану виконання робіт зі спорудження шкільного стадіону

9.08.2018, 16:41

У ході моніторингової поїздки по об’єктах спортивної інфраструктури міста міський голова Дмитро Биков разом зі своїм першим заступником Олександром Чуприною та секретарем Горішньоплавнівської міської ради Сергієм Доротою ознайомилися з виконанням робіт зі спорудження шкільного стадіону для учнів СЗОШ І-ІІІ ступенів №4 і № 5 та жителів прилеглих мікрорайонів. 

Проектом передбачається облаштування футбольного поля, баскетбольного й волейбольного майданчиків, для гри в боча з урахуванням можливостей дітей із обмеженими фізичними можливостями. Крім того, на стадіоні встановлять вуличні тренажери, які вже використовувалися на спортмайданчику школи №5. У даний час проводиться укладання штучного трав’яного покриття італійського виробника ITALGREEN на футбольному полі розміром 107 на 70 м. Попередньо були виконані роботи з підготовки основи футбольного поля й майданчиків. Зокрема, проведена виїмка й ущільнення ґрунту, на дно котловану покладений геотекстиль. Уся площа засипана щебенем фракції 20-40 мм і 5-20 мм, щебеневі шари ущільнені віброкотком. Як зазначив міський голова Дмитро Биков, штучна трава має свої переваги: хороша гігроскопічність, прекрасні спортивні показники (відскік м’яча, можливості для повороту й ковзання), відсутність ризику отримання травми, можливість експлуатації покриття за будь-яких погодних умов і тривалий термін експлуатації. «Стандартних розмірів футбольне поле на шкільному стадіоні – друге в місті, перше – на спорткомплексі «Юність». Тут можна буде проводити футбольні матчі певного рівня. Звичайно ж, цей спортивний об’єкт в першу чергу споруджується для дітей, підлітків, а також для дорослих любителів футболу. Тобто для тих, хто бажає підтримувати хорошу фізичну форму. Для нас дуже важливо створювати умови в місті для всіх бажаючих займатися фізкультурою і спортом», – зауважив міський голова. – Ми щиро вдячні голові Полтавської обласної державної адміністрації Валерію Головку, депутатам Полтавської обласної ради Андрію Пісоцькому й Вячеславу Мінязеву за вагому підтримку в будівництві сучасного спортивного комплексу, сприяння розвитку фізичної культури і спорту в нашому місті».    

Міський голова також повідомив, що на футбольному полі будуть встановлені переносні трибуни для футбольних команд, тренерів та вболівальників. Завершено облаштування двох майданчиків для гри в боча з урахуванням людей із обмеженими фізичними можливостями. Для отримання монолітної поверхні без єдиної щілини на них залита суміш із гумової крихти і клею. Виготовлені з такого ж матеріалу плити, укладені на баскетбольному й волейбольному майданчиках. Це покриття гарантує травмобезпечність, воно пружне й не ковзає під ногами. Крім того, на шкільному стадіоні завершено будівництво системи освітлення та встановлено огорожу по периметру всієї його території. Загальна вартість проекту 10,5 млн грн. Із них: 5,5 млн грн – з Державного фонду регіонального розвитку, 4 млн грн виділили з міського бюджету, 1 млн грн – депутат Полтавської обласної ради Вячеслав Мінязев.