Пішохідні доріжки Парку культури і відпочинку реконструюються

10.08.2018, 16:09

У ході виїзної наради до міського Парку культури і відпочинку міський голова Дмитро Биков перевірив хід робіт із мощення доріжок біля танцювального майданчика та від водограю на центральному майданчику до дитячих атракціонів.

Комунальним підприємством «Міськсвітло», директор Василь Михайлик, виконано роботи із мощення тротуарної плитки ТОВ «Золотий мандарин» біля танцювального майданчика Парку культури і відпочинку, де відбуваються загальноміські заходи для горішньоплавнівців.

Від водограю до дитячих атракціонів тротуару уже понад 40 років, асфальт старий і нерівний, тому виникла необхідність проведення реконструкції пішохідної доріжки. Нині проводиться мощення тротуару якісною плиткою. 

«За домовленістю із Благодійним фондом Полтавського гірничо-збагачувального комбінату було виділено 300 тис. грн на проведення робіт із реконструкції цієї доріжки, – повідомив міський голова Дмитро Биков. – У найближчі два тижні роботи будуть виконані повністю. У наступному році планується реконструкція значної частини паркового тротуару, і за 2-3 роки пішохідні доріжки в Парку культури і відпочинку нашого міста будуть європейського зразка».