Реконструйовано хореографічну залу у ДСОЦ «Горизонт»

13.08.2018, 13:55

Днями у дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт» відбулося відкриття реконструйованої хореографічної зали, розташованої в сьомому найбільшому корпусі, за участі міського голови Дмитра Бикова, заступника міського голови Надії Угнічевої.

«Це довгоочікувана мрія багатьох дітей, які відпочивають у «Горизонті». Хореографічна зала – універсальне приміщення, яке буде використовуватися найперше як майданчик для занять танцями, а також зала для занять різними видами спорту в закритих приміщеннях», – повідомила директор ДСОЦ «Горизонт» Наталія Мартинович.

Реконструкція хореографічної зали відбулася з ініціативи міського голови Дмитра Бикова за фінансової підтримки Благодійного фонду Полтавського гірничо-збагачувального комбінату. У залі замінено електромережу, встановлено сучасні віконні вітражі, підлогу залито самовирівнювальною сумішшю, зверху покладено високоякісний лінолеум. Зала буде використовуватися не тільки влітку, а й в осінньо-весняний період під час проведення молодіжних форумів. 

«Ми щорічно методично в партнерстві з Благодійним фондом Полтавського гірничо-збагачувального комбінату за особистої підтримки народного депутата України Костянтина Жеваго вкладаємо значні кошти в оновлення матеріально-технічної бази дитячого спортивно-оздоровчого центру «Горизонт». Цього року розпочато реконструкцію сьомого корпусу, одного з найбільших у центрі: повністю замінено всі вікна на сучасні металопластикові пакети, виконано ряд ремонтів санвузлів, кімнат для відпочинку дітей, вожатих, виконано ремонт хореографічної зали. На 70 % реконструйовано сьомий корпус, і ці роботи будемо продовжувати в наступному році. За 7,5 місяців виконано значний об’єм робіт у ДСОЦ «Горизонт», – зазначив міський голова Дмитро Биков.

Керівники танцювально-спортивного центру «Астра» і спортивно-танцювального клубу «Вікторія» із м. Кременчука відзначили відмінні умови перебування дітей  у центрі «Горизонт», умови для підготовки танцюристів під час проведення зборів. Подякували за затишну залу, таку зручну для проведення занять танцями. Почесні гості центру відвідали заняття середньої групи танцювальних колективів.

«Ми щиро вдячні адміністрації міста за співучасть у процесі оздоровлення, виховання та розвитку дітей не тільки нашого міста, а й Полтавщини, України. Цьогоріч виповнюється 45 років з дня будівництва центру «Горизонт», і ось таких два значущих подарунки ми отримали – відреконструйовану актову залу ДСОЦ «Горизонт» і хореографічну  залу сьомого корпусу», – сказала директор центру Наталія Мартинович.