У ДСОЦ «Горизонт» ІV зміна «Наше. Українське!»

13.08.2018, 14:10

10 серпня у ДСОЦ «Горизонт» стартувала четверта зміна «Наше. Українське!» для чотирьохсот шістдесяти семи дітей із Горішніх Плавнів і Полтави, Києва й Іршанська, Харкова й Вільногірська, Кременчука й Дніпра, Одеси, Полтавської і Київської областей, які виявили бажання  змістовно відпочити та добре оздоровитися у колі друзів та однолітків.

Урочисте відкриття ІV горизонтівської зміни відбулося у затишній актовій залі оздоровчого центру за участі міського голови м. Горішні Плавні Дмитра Бикова, заступника міського голови Надії Угнічевої, голови профспілкового комітету ПрАТ «Полтавський ГЗК» Сергія Афоніна. 

Міський голова Дмитро Биков привітав усіх у ДСОЦ «Горизонт» – одному з найкращих оздоровчих центрів України. «Я люблю приїжджати в «Горизонт», бо отримую заряд бадьорості й гарного горизонтівського настрою, – зазначив міський голова. – Ми щороку вкладаємо кошти для розвитку оздоровчого центру, щоб він ставав ще кращим і комфортнішим, цікавішим для вас, щоб ви прекрасного проводили тут час літнього відпочинку». Упродовж року у ДСОЦ «Горизонт» проведена реконструкція актової зали, розпочата реконструкція найбільшого корпусу – сьомого,   обладнано нову залу для занять танцями і спортом. У співпраці з Благодійним фондом Полтавського гірничо-збагачувального комбінату на виконання ремонтних робіт та реконструкцію спрямовано понад 4 млн грн. Дмитро Биков побажав горизонтівцям гарного настрою і змістовного відпочинку.

Директор оздоровчого центру Наталія Мартинович привітала четверту горизонтівську зміну «Наше. Українське!», яка зібрала найширшу географію дітей з усієї України. Подякувала органам місцевого самоврядування, адміністрації компанії Феррекспо за турботу про кожну дитину оздоровчого центру. «Наше завдання – наповнити «Горизонт» духом кожної дитини, духом молодіжного розвитку, духом дружби і єднання», – підсумувала Наталія Мартинович. 

Сергій Афонін, голова профспілкового комітету ПрАТ «Полтавський ГЗК», зичив дітям бажання відвідувати оздоровчий центр «Горизонт», побільше усмішок, гарного настрою.

Святковий концерт продовжив урочисте відкриття, на якому своїми талантами ділилися горизонтівці у танцях і піснях, у запальних підтримках разом із загоновими вожатими. А увечері мешканці міста дитячих посмішок продовжували розважатися на дискотеці зі святковим феєрверком.