Учасники фестивалю «Калинове літо на Дніпрі» зустрілися з міським головою Горішніх Плавнів

15.08.2018, 16:46

15 серпня в малій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулася офіційна зустріч міського голови Дмитра Бикова з представниками творчих колективів ХV Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі». 


На зустрічі були присутні представники п’яти іноземних делегацій із Болгарії (м. Хасково), Північного Кіпру (м. Фамагуста), Румунії (м. Аюд), Словаччини (м. Ганушовце-над-Топльоу), Туреччини (м. Кайсері) та однієї делегації з України (м. Гадяч). 


Участь у заході також взяли: секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, начальник відділу культури, спорту і туризму, президент Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі» Ірина Зеленська, головний спеціаліст відділу культури, спорту і туризму Тетяна Луцій, ЗМІ. 


Зустріч пройшла в теплій невимушеній атмосфері. Міський голова Дмитро Биков привітав гостей у Горішніх Плавнях, подякував за участь у фестивалі. Презентував місто, розповів про історію його заснування та підприємства групи FERREXPO - відомі в світі виробники залізорудних окатків високої якості, що є основними містоутворюючими підприємствами. Очільник міста окреслив соціально-економічні здобутки, культурні традиції та спортивні досягнення Горішніх Плавнів. «Вихованці нашого міського спортивного закладу майстри спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каноеДмитро Янчук,   Тарас Міщук вибороли бронзову медаль на XXXI Літніх Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро – одну з одинадцяти медалей, що здобула українська збірна. Пишаємося місцевим футбольним клубом «Гірник-Спорт», що грає в Першій лізі. У Горішніх Плавнях проводять фестивалі з робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST», який цьогоріч стане міжнародним, та впроваджують повний цикл курсу робототехніки в навчальний процес, починаючи з дитячого садочка й закінчуючи старшими класами ЗОШ», - зауважив міський голова.  

Дмитро Биков відзначив актуальність фестивального руху в Горішніх Плавнях та підкреслив вагому роль Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі», який за 15 років існування вже став брендом міста, відомим та впізнаним далеко за межами України, улюбленим народним культурно-масовим заходом територіальної громади.


Очільники делегацій представили свої країни, міста та творчі колективи. Подякували за запрошення взяти участь у ХV Міжнародному фольклорному фестивалі «Калинове літо на Дніпрі», за утвердження принципів міжнаціонального миру й злагоди в суспільстві, взаємоповаги, толерантності й порозуміння між представниками різних національностей та гостинну зустріч. У ході заходу сторони обмінялися пам’ятними сувенірами та зробили на добру згадку загальне фото на сходинках Горішньоплавнівської міської ради.