Порядок денний

16.08.2018, 16:55

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

тридцять шостої сесії Горішньоплавнівської  міської ради 

Полтавської області сьомого скликання 


21 серпня 2018                                               м. Горішні Плавні

10-00                                                           Велика зала міськради


1.  Питання житлово-комунального господарства та будівництва: 

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства


1.1.  Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Горішні Плавні на 2018 рік.


1.2.  Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки.


1.3.  Про внесення змін до «Програми сприяння створенню і підтримки  об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2018-2020 роки».


1.4.  Про затвердження переліку ОСББ, яким надаватиметься відшкодування частини суми (тіла) кредитних коштів, що залучені ними на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації житлових будинків.


1.5.  Про надання згоди на реконструкцію існуючого звалища побутових відходів.


Доповідає: Кривошапка Михайло Григорович – в.о. начальника управління по інвестиціях та будівництву

1.6.  Про внесення змін до Програми будівництва об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2018 рік.


1.7.  Про прийом-передачу до статутного капіталу КП «Міськсвітло» витрат по об’єкту «Реконструкція зовнішнього освітлення території СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської м. Горішні Плавні Полтавської області».


2.  Питання гуманітарного напрямку:


2.1.  Про ведення обліку дітей шкільного віку та учнів у м. Горішні Плавні.

Доповідає: Шошина Ірина Володимирівна – начальник відділу освіти

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник аналітичного відділу, заступник начальника управління охорони здоров’я

2.2.  Про затвердження комплексної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Горішні Плавні Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2018-2020 роки.


2.3.  Про затвердження «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Горішньоплавнівська госпрозрахункова поліклініка» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2018-2020 роки».


2.4.   Про оновлення складу Госпітальної ради Південного госпітального округу від м. Горішні Плавні.


3.  Організаційні питання: 

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу


3.1.  Про затвердження Програми правової освіти населення на 2018-2019 роки.


3.2.  Про внесення доповнення до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом на 2018 рік.


3.3.  Про утворення територіальних формувань цивільного захисту м. Горішні Плавні.

Доповідає: Карпець Неля Ростиславівна – начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці


4.  Питання економічного розвитку та ресурсів:


Доповідає: Яковлєва Ірина Павлівна – в.о. начальника житлового відділу

4.1.  Про внесення змін до рішення 30 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19.12.2017 щодо забезпечення житлом окремих категорій громадян у м. Горішні Плавні.


4.2.  Про скорочення терміну відпрацювання в бюджетній сфері м. Горішні Плавні гр. Барчуку Володимиру Олексійовичу.


4.3.  Про передачу у власність ½ частки квартири №103 у житловому будинку №3 по вул. Першопрохідців фахівцю бюджетної сфери м. Горішні Плавні гр. Гніденку Віктору Олександровичу.


4.4.  Про дарування ¼ частки квартири №89 у житловому будинку №45 по проспекту Героїв Дніпра гр. Лущай Ліліані Антонівні.


4.5.  Про визнання майна об’єктом права комунальної власності територіальної громади м. Горішні Плавні та передачу його до статутного капіталу КП ВУВКГ.

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна


Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна - директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

4.6.  Про визнання майна об’єктом права комунальної власності територіальної громади м. Горішні Плавні та передачу його до статутного капіталу КП «СпецЕко».


4.7.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства «Архітектура і кадастр».


4.8.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП ВУВКГ.


5.  Бюджетні питання:

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління


5.1.  Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2018 року.


5.2.   Про внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік.


5.3.  Про надання дозволу КП ВУВКГ на отримання кредитних коштів на умовах овердрафту.


5.4.  Про внесення змін у додаток до рішення 31 сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 23.01.2018 «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2018 рік».


6.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками: 

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

6.1.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Звоником Сергієм Миколайовичем на земельну ділянку по вулиці Озерна, 1-з.


6.2.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Старостіною Оленою Вікторівною на земельну ділянку по вулиці Чекаліна, 16-Г.


6.3.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Шишкою Олегом Олександровичем на земельну ділянку по пров. Лісний, 9.


6.4.  Про припинення дії договору оренди землі з фізичною особою-підприємцем Розсохою Володимиром Петровичем на земельну ділянку по вулиці Миру, 7.


7.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Кириченко Людмила Віталіївна – начальник управління архітектури і містобудування


7.1.  Про внесення змін до Переліку заходів на 2018 рік по реалізації Програми розробки містобудівної документації в місті Горішні Плавні на 2017-2020 роки.


7.2.  Про внесення змін до Переліку заходів на 2018 рік по реалізації Програми розвитку земельних відносин та раціонального використання й охорони земель міста Горішні Плавні на 2016-2018 роки.


7.3.  Про проведення інвентаризації земельної ділянки по вулиці Будівельників, 45.


7.4.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу   у власність гр. Бойку Валерію Федоровичу земельної ділянки у с/т «Будівельник».


7.5.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу   у власність гр. Глінкіну Михайлу Борисовичу земельної ділянки у с/т «Юність-2».


7.6.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу   у власність гр. Жолобу Василю Івановичу земельної ділянки у с/т «Урожай».


7.7.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу   у власність гр. Івко Валентині Вікторівні земельної ділянки у с/т «Евріка».


7.8.  Про надання дозволу гр. Левченку Сергію Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Юність-1».


7.9.  Про надання дозволу гр. Савицькому Івану Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Урожай».


7.10.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Баску Сергію Миколайовичу по вул. Дачна, 23.


7.11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Котелець Валентині Йосипівні по вул. Озерна, 10-А.


7.12.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Володовському Анатолію Михайловичу по вул. Горького, 56-Б.


7.13.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Волощук Вірі Іванівні та гр. Чопенко Євгенії Дмитрівні по вул. Леонова,3.


7.14.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Калуцькій Наталі Георгіївні по вул. Дніпровська, 96.


7.15.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Кулику Володимиру Федоровичу по вул. Гагаріна, 8-А.


7.16.  Про надання дозволу гр. Зіміній Ірині Костянтинівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Озерна, 17-А.


7.17.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель 3-го мікрорайону м. Горішні Плавні Полтавської області.


7.18.  Про передачу земельних ділянок на умовах суперфіцію по вул. Гірників, 15.


7.19.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання згоди гр. Десятерику Андрію Станіславовичу на укладення договору суперфіцію на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 49.


7.20.  Про припинення та передачу права постійного користування земельною ділянкою по вул. Набережна, 1.


7.21.  Про передачу в оренду НАУКОВО-ВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ФЕРОЛІТ» земельної ділянки по вулиці Набережна, 1.


7.22.  Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в оренду ТОВ «ЕКОТЕХНОПАРК СЕС-2018» по   вул. Будівельників.


7.23.  Про передачу в оренду ПрАТ «Полтавський ГЗК» земельної ділянки на території м. Горішні Плавні.


7.24.  Про передачу Мосієнко Ангеліні Андріївні та Суботі Наталії Олексіївні в оренду земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, 77.


7.25.  Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА «УКРТОРГТРАНС ЛТД» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул. Молодіжна, 23/11.


7.26.   Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ТЕПЛОЕНЕРГО» М.ГОРІШНІ ПЛАВНІ на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, 106.


7.27.  Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ТЕПЛОЕНЕРГО» М.ГОРІШНІ ПЛАВНІ» на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території м. Горішні Плавні.


7.28.  Про надання дозволу державній установі «Полтавський виправний центр (№136)» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування по вул. Будівельників.


7.29.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, яка знаходиться у користуванні ФО-П Рудого Богдана Сергійовича по вул. Будівельників, 39-В.


7.30.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА «ФЕРОЛІТ» по вул. Будівельників, 55.


7.31.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності територіальної громади міста Горішні Плавні.


7.32.  Про внесення змін до рішення 30 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19.12.2017 року «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у садових товариствах».


7.33.  Про внесення змін до рішення 31 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 23.01.2018 року «Про надання згоди ФО-П Будзінському Анатолію Пилиповичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вулиці Добровольського, 47».


7.34.  Про внесення змін до рішення 32 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 06.03.2018 року «Про передачу в оренду ТОВ «ПОЛТАВААВТОТРАНС» земельної ділянки по вул.Строни,7».


8.  Про зняття з контролю рішень міської ради:


8.1.  Рішення 26 сесії  Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 15.08.2017 «Про надання дозволу КП ВУВКГ на отримання кредитних коштів на умовах овердрафту».

Доповідає: Вінівітін Дмитро Вікторович – голова постійної комісії з питань  економічної політики, бюджету та фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики


8.2.  Рішення 30 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19.12.2017 «Про припинення дії договору оренди землі з ФО-П Кондратенко Вікторією Олександрівною на земельну ділянку в районі житлового будинку №21 по вулиці Гірників».

Доповідає: Гаврилюк Артем Сергійович – голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів


8.3.  Рішення 34 сесії сьомого скликання від 15.05.2018 «Про реорганізацію комунального закладу Центр ПМСД м. Горішні Плавні шляхом перетворення».

Доповідає: Орлов Сергій Вікторович – заступник голови постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,   законності та правопорядку


9.  Різне.