Представники Горішньоплавнівської міської ради привітали з 95-річчям Єлизавету Василівну Кокоріну

17.08.2018, 16:14

17 серпня нашій землячці Єлизаветі Василівні Кокоріній виповнилося 95 років. 

Єлизавета Василівна шанований представник територіальної громади Горішніх Плавнів. Життєвий шлях ювілярки ознаменований добрими справами, досягненнями та самовідданою працею в родині та територіальній громаді. Має державні нагороди України: почесне звання України «Мати-героїня», «Медаль Материнства», «Ветеран праці», медаль «Захиснику Вітчизни», медаль «60 років Перемоги у ВВВ», медаль «65 років Перемоги у ВВВ». Єлизавета Василівна виростила 5 дітей, створила сприятливі умови для здобуття освіти, виховала у них високі моральні й духовні цінності, огорнула своєю увагою, турботою та любов’ю 12 онуків та 7 правнуків.   


З нагоди дня народження з теплими привітаннями завітали до Єлизавети Василівни представники Горішньоплавнівської міської ради: міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко. 

Дмитро Биков вручив ювілярці пам’ятний подарунок та квіти, побажав доброго здоров’я, довголіття, невичерпного оптимізму, сил та наснаги, благополуччя та достатку Єлизаветі Василівні й усій її великій та дружній родині!