Вітання міського голови Дмитра Бикова

23.08.2018, 08:10

Шановні земляки та гості міста!

Вітаю вас із національними святами нашої державності – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Ці визначні дати навіки увійшли золотою сторінкою в історію нашої держави, започаткувавши нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи та культурного піднесення.

День Незалежності особливо важливий для нас усіх. Ми згадуємо не лише національних героїв минулих часів, які утверджували українську державу, сьогодні ми маємо сучасних героїв, які виборюють та захищають незалежність та територіальну цілісність України.

Захищаючи рідну землю, свою державу, своїх співвітчизників, полягло шість жителів нашого міста, які до останнього подиху виконували свій військовий обов’язок чесно й героїчно: Микола Зайцев, Олександр Білокінь, Сергій Гирман, Віталій Кондаков, Олександр Шалесний, Євгеній Волошин. Схилімо голови перед пам’яттю земляків, які поклали своє молоде життя в ім’я миру в державі. 

Ми усі прагнемо, щоб у домі панували щастя й добро, у суспільстві – згуртованість, на рідній землі – мир! Нехай ці величні свята вселяють гордість за увесь український народ, нашу країну, об’єднують усіх українців, дарують усім нам світлі надії, щоденні звершення та впевненість у завтрашньому дні.

Бажаю усім миру та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя й достатку у ваших оселях, мудрості й успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.

Міський голова Дмитро Биков