Дітям із багатодітних родин вручили подарунки до Дня знань

23.08.2018, 13:25

22 серпня напередодні Дня знань у рамках міської Програми розвитку і підтримки сім’ї, охорони материнства та дитинства, що реалізується в місті з 2008 року, у малій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулася зустріч міської адміністрації із багатодітними родинами. У ході зустрічі представники органу місцевого самоврядування привітали дітей з новим навчальним роком, побажали їм успіхів, цікавого навчання й вручили подарунки до 01 вересня - повний набір шкільного приладдя: зошити, ручки, олівці, маркери, гумки, лінійки, клей, скотч, ножиці, кольоровий папір, фарби, кольорові олівці та фломастери, набори для ліпки. 


Захід пройшов за участю першого заступника міського голови Олександра Чуприни, заступника міського голови Надії Угнічевої, начальника відділу у справах сім’ї та молоді Тетяни Оробченко, головного спеціаліста відділу у справах сім’ї та молоді Назарія Виноградова.


Олександр Чуприна подякував батькам за виховання у дітей правильних сімейних традицій, цінностей та здорових людських моральних якостей,  побажав усім міцного здоров’я, радості, добробуту та злагоди в домівках.


До теплих привітань приєдналася Надія Угнічева, яка побажала дітям успішного нового навчального року. Надія Дмитрівна зазначила: «З метою підтримки багатодітних родин у рамках проекту «Багатодітна сім’я», що впроваджується в межах Програми розвитку і підтримки сім’ї, охорони материнства та дитинства, щорічно за кошти міського бюджету родини, де виховуються п’ятеро та більше неповнолітніх дітей, отримують новорічні подарунки до Дня Святого Миколая та подарункові набори до Дня знань. У 2018 році з міського бюджету на придбання подарунків виділено 20 тис. грн. Влітку діти мали можливість на пільгових умовах оздоровитися та відпочити в дитячих таборах Полтавщини; упродовж року - в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» на березі Чорного моря в м. Одесі, у Міжнародному дитячому центрі «Артек», що знаходиться на березі лісового озера «Сапсаїв» Пуща-Водицького лісопарку».


Тетяна Оробченко відзначила, що цьогоріч 9 дітей з багатодітних родин стали переможцями обласних олімпіад, конкурсів та змагань, 2 родини відзначено на ХІІ урочистій церемонії конкурсу відзначення кращого досвіду сімейного виховання «Сім’я року-2018».


Перший заступник міського голови Олександр Чуприна вручив дітям подарункові набори та поспілкувався з родинами. Подарунки до 01 вересня отримали 65 дітей з 12 багатодітних родин міста: 11 дошкільнят, 13 учнів початкової школи, 25 учнів середніх та старших класів, 16 студентів політехнічного коледжу Кременчуцького національного університету ім. М.В.Остроградського та Вищого професійного гірничо-будівельного училища. Кожна дитина отримала в подарунок шкільне приладдя відповідно до віку та потреби. Задоволені новими подарунками діти й батьки подякували представникам органу місцевого самоврядування за зменшення фінансового навантаження, підтримку та увагу: «Сьогодні не так просто матеріально підготувати до школи відразу п'ятьох школярів. Тому дякуємо за такі гарні та корисні подарунки, які були необхідні нашим дітям». На завершення зустрічі усі присутні сфотографувалися на добру згадку.