Засідання виконавчого комітету

29.08.2018, 11:50

28 серпня в малій залі Горішньоплавнівської міської ради за головування першого заступника міського голови Олександра Чуприни відбулося засідання виконавчого комітету. 


На порядку денному першими на розгляді були питання гуманітарного та соціального напрямків.


Перший заступник міського голови Олександр Чуприна привітав освітянську родину з початком нового навчального року та з нагоди Дня знань, побажав наснаги, наполегливості та результативної роботи. 


Начальник відділу освіти Ірина Шошина доповіла про готовність закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста до нового 2018-2019 навчального року. Поінформувала, що у 2018-2019 навчальному році у школах міста навчатиметься 5143 учні, у тому числі 535 першокласників. Позашкільна освіта дітей та молоді здійснюватиметься через діяльність ЦД та ЮТ та ДЮСШ №2. У ЦД та ЮТ буде відкрито 66 навчальних  груп із загальною кількістю 1260 дітей. ДЮСШ №2 відвідуватимуть 555 учнів.


Ірина Шошина повідомила, що з 01 вересня всі першокласники навчатимуться в Новій українській школі за новим Державним стандартом початкової освіти. Учителі, які працюватимуть у перших класах, пройшли підвищення методичного та практичного рівня професійної компетентності. Упродовж літніх канікул підготовлене необхідне навчальне середовище. З державного бюджету виділено 505 тис. грн на придбання парт та стільців для учнів перших класів. З міського бюджету витрачено 351 тис. грн на закупівлю сучасних меблів, дидактичних матеріалів, комп’ютерного обладнання та мультимедійної техніки. Для усіх майбутніх першокласників міста школи отримали набори LEGO, які допоможуть впроваджувати ігрові та дієві методи навчання в освітній процес. 


Начальник відділу освіти наголосила, що на базі СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І. Бугаєвської продовжиться реалізація двох освітніх проектів «Інтелект України» та «На крилах успіху» у межах дослідницько-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня. За цими авторськими програмами навчатимуться учні двох 2 та двох 1 класів. До реалізації проекту «На крилах успіху» у цьому навчальному році також долучиться один 1 клас СЗОШ І-ІІІ ступенів №4.


Для учнів 10-11 класів СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 буде продовжено реалізацію проекту «Старт у професійне майбутнє», що був ініційований групою підприємств компанії «FERREXPO» та підтриманий міською адміністрацією. Цьогоріч до 10 профільного класу за результатами тестування зараховано 20 учнів.


 «У рамках підготовки закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста до нового 2018-2019 навчального року значно покращено матеріально-технічну базу закладів», - наголосила Ірина Шошина. Для ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 придбано меблі для медичного кабінету та вироби для сенсорної інтеграції інклюзивних класів, планшети для кабінету робототехніки. Облаштовано фойє школи, замінено старі лампи на нові енергозберігаючі, укладено бруківку на подвір’ї закладу. Продовжується капітальний ремонт двох навчальних кабінетів. У ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 кошти витрачено на придбання нових меблів, жалюзі, сучасного комп’ютерного та інтерактивного обладнання, дидактичних матеріалів для кабінетів біології і фізики, спортивного інвентарю. Облаштовано частину подвір’я школи кольоровою бруківкою фірми «Золотий мандарин». У рамках реалізації громадського проекту «Бюджет участі» закупили обладнання для кабінету початкової школи. У СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім.В.О.Нижниченка завершується капітальний ремонт кабінету робототехніки та лінгафонного кабінету, придбано меблі та програмне забезпечення, замінено двері на металопластикові. На шкільному подвір’ї укладено кольорову бруківку. Здійснюються капітальні ремонти покрівлі та теплових вузлів. У СЗОШ І-ІІІ ступенів №4 здійснили капітальний ремонт покрівлі. Ведуться роботи з встановлення теплового лічильника, продовжується капітальний ремонт кабінету інформатики, для якого вже придбали сучасне обладнання та нові зручні меблі. У СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І. Бугаєвської відкрито сучасні LEGO-кабінет та кабінет робототехніки. Для уроків з трудового навчання придбали швейні машинки, електричну плиту. У кабінетах оновили стенди, жалюзі, тюль. У ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 закупили посудомийну машину, меблі, монометри та обладнання для організації інклюзивного навчання. У Дмитрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів – замінено вікно і двері у підвальному приміщенні, придбано динаміки та роутер. Здійснено оновлення матеріально-технічної бази ЦД та ЮТ – придбано захисні ролети, матеріали для роботи гуртків, музичну апаратуру та технічне обладнання, замінено вузол водопостачання, проведено ремонт огорожі території, замінено старі лампи на енергозберігаючі, оновлено стенди. У ДЮСШ №2 – проведено поточний ремонт роздягалень, душових, медичного кабінету, замінено 6 вікон і 17 дверей, замінено покриття в тренажерному залі. Придбано обладнання для медичного кабінету, сушарку із сучасним феном, оновлено стенди.


У всіх закладах освіти проведено поточні ремонти навчальних кабінетів, їдалень, коридорів, сходових клітин, придбано засоби протипожежного захисту (вогнегасники, протипожежні двері та шафи, індивідуальні засоби дихання), медикаменти, оновлено посуд. Завершено підготовку системи опалення до роботи в опалювальний період 2018-2019 років, проведено обстеження вентиляційних каналів та отримані паспорти готовності до роботи в опалювальний період. З міського бюджету на підготовку закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста до нового 2018-2019 навчального року витрачено 4,8 млн грн, з Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» – 5,5 млн грн.


Заслухали начальника служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Ларису Василенко стосовно надання статусу малолітнім; влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування, до дитячого будинку сімейного типу; визначення способу участі батька у вихованні малолітньої дитини та щодо надання дозволу на здійснення правочинів стосовно житла малолітніх дітей. 


Члени виконавчого комітету розглянули питання про організацію чергового призову громадян України чоловічої статі, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27 річного віку й не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Заступник військового комісара - начальник відділення комплектування Горішнньоплавнівського ОМВК Олександр Кожемяка подякував представникам міської адміністрації та Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» за підтримку в організації та проведенні призовних кампаній.  


Директор КП «Міськсвітло» Горішньоплавнівської міської ради» Василь Михайлик прозвітував про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2017 рік та І півріччя 2018 року. Поінформував, що чистий прибуток підприємства від фінансово-господарської діяльності в 2017 році склав 15,2 тис. грн, у І півріччі 2018 року - 5,5 тис. грн. У 2018 році КП «Міськсвітло» здійснено реконструкцію зовнішнього освітлення доріжки, що веде до мікрорайону Золотнишине (встановлено 19 опор з 20 світильниками) та реконструкцію ЛЕП-0,4 кВ освітлення по проспекту Героїв Дніпра від ТП - 72 до опори № 30 м. Горішні Плавні (встановлено 12 опор з 13 світильниками).


У ході засідання також опрацьовано питання приватизації та обліку комунального майна, житлові питання та проекти рішень управління архітектури і містобудування.