Вітання народного депутата України Костянтина Жеваго

31.08.2018, 13:19

Дорогі діти, шановні вчителі, ветерани освітянської галузі

Від щирого серця вітаю вас із Днем знань! 


У це свято всі шляхи ведуть до школи, нових знань та звершень. Особливим у житті новий навчальний рік стане для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, уперше підуть дорогою знань. І, безперечно, визначальним він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати свою стезю. Глибоко вірю, що ви попрямуєте обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху.


Також це свято для всіх учителів, працівників освіти, батьків. Адже їх завдання - не лише давати дітям знання з того чи іншого предмета, а й формувати національну свідомість та гідність, виховувати патріотів, вчити любити та поважати свої традиції та історію. Вірю, що вже невдовзі запанують мир та спокій на нашій землі. І перед школярами відкриються нові світлі горизонти, перспективи та стабільне майбутнє.


Бажаю всім міцного здоров’я, натхнення та здійснення заповітних мрій. Нехай новий навчальний рік дарує високі й світлі почуття, відкриває перед учнями широкі обрії пізнання, педагогам приносить задоволення від плодів їхніх зусиль, а батькам - віру в щасливу долю юної зміни.


З повагою

Народний депутат України              К.В.Жеваго