Інформація

31.08.2018, 16:57

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій оприлюднюється проект рішення Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області «Про заборону продажу пива ( крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання  на території м. Горішні Плавні у нічний час», який передбачає заборону продажу пива ( крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання у торговельних об’єктах, тимчасових спорудах для здійснення підприємницької діяльності (крім закладів ресторанного господарства) на території м. Горішні Плавні з 22-00 години до 07-00 години.

Проект рішення та аналіз його регуляторного впливу оприлюднюється у мережі Інтернет на офіційній веб сторінці Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області за адресою: http://www.hp-rada.gov.ua у розділі «Громадянам», рубрика «Проекти регуляторних актів» та у газеті «Громадська думка».

Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються відділом захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку департаменту економічного розвитку та ресурсів виконкому Горішньоплавнівської міськради Полтавської області у письмовій формі протягом місяця з дня його оприлюднення за адресою: вул. Миру, 24 ( каб.309) ; м. Горішні Плавні, Полтавська область 39800