Апаратна нарада

6.09.2018, 09:02

03 вересня міський голова Дмитро Биков провів чергову апаратну нараду. 


Очільник міста привітав переможців фотовиставки-конкурсу «Фотосушка», вручив дипломи та пам’ятні подарунки. По завершенню урочистостей переможці фотовиставки-конкурсу «Фотосушка» зробили дружнє загальне фото на добру згадку. Учасники наради мали можливість оглянути фотороботи, що були розміщені в фойє Горішньоплавнівської міської ради на першому поверсі. «Фотосушка» проводиться в місті втретє за підтримки міського голови Дмитра Бикова відділом культури, спорту і туризму (начальник відділу Ірина Зеленська) спільно з центральною міською бібліотекою (директор Олена Дудко). 

З питань житлово-комунального господарства міський голова відзначив роботу КП «СпецЕко» із розчищення берегів паркового озера. Виконано облаштування тротуарів від проспекту Героїв Дніпра до вул. Добровольського вздовж ДНЗ «Дюймовочка» та вздовж ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. Очільник міста акцентував увагу фахівців ДЖКГ на необхідності здійснювати контроль за якістю прибирання території підрядними організаціями після виконання робіт. 

Заслухали та взяли до відома інформацію начальника відділу освіти Ірини Шошиної про готовність закладів загальної середньої освіти міста до роботи в Новій українській школі. Начальник відділу освіти доповіла про основну мету та принципи навчання за новим Державним стандартом початкової освіти. НУШ - ключова реформа Міністерства освіти і науки, що передбачає виховання дитини-інноватора та відповідального громадянина. Зауважила, що на придбання парт і стільців для учнів перших класів виділено 505 тис. грн із державного бюджету; на закупівлю сучасних меблів, дидактичного матеріалу, комп’ютерного обладнання та мультимедійних дошок – 351 тис. грн із місцевого бюджету. Усі навчальні заклади міста отримали ігрові набори для першокласників LEGO Play Box та LEGO Six Bricks для роботи за методиками Нової української школиЗазначила, що цьогоріч із 01 вересня в нашому місті за парти вперше сядуть 568 першокласників. Повідомила, що в ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 та Дмитрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів створено по одному 1 класу з інклюзивною формою навчання. 


У ході наради проаналізували підсумки зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації 2018 року по школах. Очільник міста визнав результати ЗНО по місту, роботу міського відділу освіти та шкіл незадовільними, окрім СЗОШ І-ІІІ ступенів №5, ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 та Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. 


У ході апаратної наради обговорили питання про хід впровадження державної медичної реформи в Горішніх Плавнях. Дмитро Биков повідомив, що кількість осіб, які підписали декларацію про надання медичних послуг з лікарем первинної ланки Центру ПМСД склала 30 636 осіб, що складає 56% від чисельності населення. Відповідно до укладених декларацій Національна служба здоров'я України перерахує медичним закладам, де працюють обрані пацієнтами лікарі, кошти за їх обслуговування. 


Міський голова Дмитро Биков відзначив роботу відділу культури, спорту і туризму, яким було організовано й проведено в місті в серпні низку різноманітних культурно-мистецьких заходів, розрахованих на різні вікові категорії населення.  


Завідувач сектору з фізичної культури і спорту Ольга Карпенко анонсувала основні культурно-мистецькі заходи тижня: 07 вересня о 15.00 в малій залі Палацу культури і творчості відбудуться святкові заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 08 вересня о 16.00 на літній естраді в Парку культури та відпочинку відбудеться захід ЦД та ЮТ «Гостинно двері відчиняєм, друзів ми усіх скликаєм». У неділю 09 вересня о 17.00 в Парку культури та відпочинку муніципальний духовий оркестр запрошує містян на концерт.


Директор КП «Міський Палац культури і творчості» Олександр Меренков поінформував про гастрольні заходи, заплановані найближчим часом у місті. 22 вересня з концертною програмою в Горішні Плавні завітає вокально-інструментальний ансамбль «Синяя птица» - автори й виконавці романтичних пісень 70-90-х років. 26 вересня містяни зможуть відвідати Палац культури і творчості й насолодитися балетом «Лебедине озеро». 05 жовтня в місті гастролюватиме Національний академічний гуцульський ансамбль пісні і танцю «Гуцулія» із м. Львова.