Заклади дошкільної освіти до роботи в новому 2018-2019 навчальному році та осінньо-зимовий період готові

6.09.2018, 11:30

05 вересня відповідно до розпорядження міського голови від 25.07.2018р. за № 214-р оглядовою комісією було проведено перевірку готовності закладів дошкільної освіти міста до нового навчального 2018-2019 року та роботи в осінньо-зимовий період. Голова міської комісії – заступник міського голови Надія Угнічева.

Комісією встановлено, що мережа ЗДО міста становить 9 дошкільних навчальних заклади: 8 ДНЗ загального розвитку і 1спеціальний ДНЗ «Казка» компенсуючого типу. Усього планується укомплектувати дітьми 109 груп: 30 груп ясельного віку; 79 груп садового віку.

З 1 вересня 2018 року всі учні перших класів виведені з приміщень ЗДО до шкіл. Перевантаження груп дітьми немає. Є вільні місця для прийому дітей. В середньому на 100 місцях виховується 108 дітей. 

Вартість одноденного харчування в ЗДО становить: 23 гривні в день для дитини ясельної групи (віком від 1 до 3-х років); 30 гривень в день для дитини садової групи (віком від 3-х років і старші).

Батьки вихованців ДНЗ ясельного та садового віку сплачують 60%, що становить відповідно: 13 гривень 80 копійок за дитину ясельної групи; 18 гривень за дитину садової групи.

40% доплати із бюджету на харчування дітей в ЗДО та забезпечення пільгового харчування здійснюється міським бюджетом вчасно та в повному обсязі. Забезпечується пільгове харчування: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей з інвалідністю; дітей батьків на період їхньої участі в АТО; дітей батьків-інвалідів, які набули статусу під час АТО; дітей, батьки яких загинули в АТО; дітей із малозабезпечених сімей; тубінфікованих дітей; дітей з особливими освітніми потребами в ДНЗ «Казка». Батьки, які мають троє і більше дітей, сплачують за харчування 50% від встановленої батьківської плати. 

Усі системи опалення ЗДО, крім «Чебурашки» та «Дзвіночка», де тривають роботи з реконструкції, готові до початку опалювального періоду – підписані акти та паспорти готовності.

Проведено частковий ремонт покрівель ДНЗ «Чебурашка» і «Казка». Фактично завершені капітальні ремонти туалетних та кухонних блоків в 10 групах 6 ЗДО «Дзвіночок», «Дюймовочка», «Сонечко», «Чебурашка», «Золота рибка», «Казка», на які було додатково виділено з міського бюджету близько 1 млн грн.

Усі заклади провели косметичні ремонти групових блоків, медичних кабінетів та площ загального користування, а також поновили іграшки та ігрове обладнання, дидактичні матеріали, дитячі меблі, пральні та миючі засоби, посуд та м’який інвентар тощо за кошти, передбачені кошторисами 2018 року.

За висновком комісії всі дошкільні навчальні заклади до роботи в 2018-2019 навчальному році та осінньо-зимовий період готові. Результати перевірки оформлені актами.