ПОРЯДОК ДЕННИЙ

7.09.2018, 12:00

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань архітектури,

будівництва та земельних ресурсів


10 вересня 2018                                                                        м. Горішні Плавні

13-30                                                                                     Велика зала міськради


1.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю


1.1.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Калюжною Вікторією Валентинівною на земельну ділянку у міському парку культури та відпочинку.

1.2.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Міняковим Сергієм Григоровичем на земельну ділянку по вулиці Дачна, 43.

1.3.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Павловим Олексієм Віталійовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 63.

1.4.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Пархоменком Валентином Валерійовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 89.

1.5.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Французьонком Сергієм Васильовичем на земельну ділянку по вулиці Урожайна, 44.

1.6.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з публічним акціонерним товариством «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» на земельну ділянку по вулиці Гірників, 12.

1.7.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ – ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 59 по просп. Героїв Дніпра.

1.8.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Мальцевим Іваном Сергійовичем на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 18.

1.9.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянами Тараненком Олександром Миколайовичем та Тараненком Сергієм Миколайовичем на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 75-А.

1.10.  Про внесення змін до договорів оренди землі з акціонерним товариством «Укртранснафта».

1.11.  Про припинення дії договору оренди землі з громадянином Дугністом Дмитром Михайловичем на земельну ділянку по вулиці Миру, 27.

1.12.  Про припинення дії договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Дугніст Тетяною Вікторівною на земельну ділянку по вулиці Миру, 27.

1.13.  Про внесення змін до рішення тридцять третьої сесії Горішньоплавнівської  міської ради Полтавської області четвертого скликання від 23.12.2004 щодо відшкодування втрат від недоотримання коштів за використання земель у місті Горішні Плавні.

1.14.  Про виконання протокольного доручення постійної комісії з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів.   


2.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Кириченко Людмила Віталіївна – начальник управління архітектури і містобудування


2.1.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Березовському Володимиру Анатолійовичу земельної ділянки у с/т «Урожай».

2.2.  Про надання дозволу гр. Васильєвій Аліні Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Урожай».

2.3.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Клименко Валентині Василівні земельної ділянки у с/т «Урожай».

2.4.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Чумак Наталі Віталіївні земельної ділянки у с/т «Урожай».

2.5.  Про надання дозволу гр. Дронику Анатолію Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.6.  Про надання дозволу гр. Сасу Анатолію Григоровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у  с/т «Берізка».

2.7.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в постійне користування об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку  «Добровольського 9» по вул. Добровольського, 9.

2.8.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Веригіній Лідії Михайлівні по пров. Некрасова, 8-Д.

2.9.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Косолап Риммі Анатоліївні по вул. Сковороди, 8.

2.10.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Назарьку Андрію Савковичу по вул. Дніпровська, 86.

2.11.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Парамонову Євгенію Валерійовичу по вул. Руднична, 8.

2.12.  Про затвердження технічної документації, включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами та продаж права оренди на земельних торгах по вулиці Будівельників, 45.

2.13.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту в районі житлового будинку № 79 по проспекту Героїв Дніпра.

2.14.  Про надання дозволу гр. Білоусу Андрію Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність по  вул. Лугова, 6/68.

2.15.  Про надання дозволу гр. Зінчуку Аліму Ростиславовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність по  вул. Лісна, 20.

2.16.  Про надання дозволу гр. Цимбалову Владиславу Олеговичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність по  вул. Зелена, 10.

2.17.  Про надання дозволу ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ГОРНОТЕХСЕРВІС» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вулиці Будівельників, 3.

2.18.  Про надання згоди гр. Вотінову Андрію Анатолійовичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Хвойна, 7.

2.19.  Про надання згоди фізичній - особі  підприємцю Шестаковій Світлані Михайлівні на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, в районі житлових будинків № 77, № 79 по проспекту Героїв Дніпра.

2.20.  Про передачу в оренду Розсосі Сергію Володимировичу земельної ділянки по вулиці Миру, 7.

2.21.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Шевченку Євгену Валерійовичу земельної ділянки по вул. Чекаліна, 16-Е.

2.22.  Про припинення права постійного користування земельною ділянкою САДІВНИЦЬКОМУ ТОВАРИСТВУ «ПРИДНІПРОВСЬКЕ» по   вул. Будівельників.

2.23.  Про надання дозволу САДІВНИЦЬКОМУ ТОВАРИСТВУ «ПРИДНІПРОВСЬКЕ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земель загального користування.

2.24.  Про надання дозволу ТОВ «ЕКОТЕХНОПАРК СЕС-2018» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул. Будівельників.

2.25.  Про виконання протокольних доручень постійної комісії з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів.


3.  Різне.