ПОРЯДОК ДЕННИЙ

14.09.2018, 11:18

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

тридцять сьомої сесії Горішньоплавнівської   міської ради 

Полтавської області сьомого скликання 


18 вересня 2018                                                м. Горішні Плавні

10-00                                                             Велика зала міськради


1.  Питання житлово-комунального господарства та будівництва: 

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства 


1.1.  Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Горішні Плавні на 2018 рік.

1.2.  Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки.

1.3.  Про внесення змін до рішення 36 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 21.08.2018 «Про затвердження переліку ОСББ, яким надаватиметься відшкодування частини суми (тіла) кредитних коштів, що залучені ними на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації житлових будинків».

1.4.  Про затвердження Програми забезпечення виконання рішень суду, здійснення видатків на представництво у судах та витрат виконавчого провадження по департаменту житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2018 рік.

1.5.  Про найменування автобусних зупинок.

1.6.  Про внесення змін у додаток 17 рішення 31 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 23.01.2018 року «Про затвердження положень структурних підрозділів виконкому, виконавчих органів міськради та їх структурних підрозділів в нових редакціях».


1.7.  Про внесення змін до Програми будівництва об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2018 рік.

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву 


2.  Питання гуманітарного напрямку:


2.1.  Про впорядкування питань діяльності Горішньоплавнівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина». 

Доповідає: Бабич Лідія Василівна – директор територіального центру соціального обслуговування «Калина»


2.2.  Про внесення змін у додаток 24 рішення 31 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 23.01.2018 року «Про затвердження положень структурних підрозділів виконкому, виконавчих органів ради та їх структурних підрозділів в нових редакціях».

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури


Доповідає: Хохуля Петро Іванович – в.о. начальника відділу освіти

2.3.  Про внесення змін у додаток 23 рішення 31 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 23.01.2018 року «Про затвердження положень структурних підрозділів виконкому, виконавчих органів ради та їх структурних підрозділів в новій редакції».


2.4.  Про затвердження Порядку забезпечення безоплатним харчуванням за рахунок міського бюджету дітей військовослужбовців.


Доповідає: Ковпак Юрій Васильович – начальник управління охорони здоров’я

2.5.  Про внесення змін у додаток 21 рішення 31 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 23.01.2018 «Про затвердження положень структурних підрозділів виконкому, виконавчих органів міськради та їх структурних підрозділів в нових редакціях».


2.6.  Про внесення змін до рішення тридцятої сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 19 грудня 2017 р. «Про дозвіл на укладання договорів закладами охорони здоров’я міста з власниками житлових приміщень на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2018 рік». 


3.  Організаційні питання:

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу


3.1.  Про створення міської державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.

3.2.  Про внесення змін до Регламенту Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області та Положення про постійні комісії міської ради.


4.  Питання економічного розвитку та ресурсів:

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

4.1.  Про внесення змін до рішення 30 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19.12.2017 щодо забезпечення житлом окремих категорій громадян у м. Горішні Плавні.

4.2.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Рубан Наталією Володимирівною на пільгових умовах квартири у місті Горішні.

4.3.  Про затвердження розпорядження міського голови.

4.4.  Про затвердження проекту, що може реалізовуватись за рахунок співфінансування з обласного бюджету у 2019 році.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна - директор департаменту економічного розвитку та ресурсів


5.  Бюджетні питання:

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

5.1.   Про внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік.

5.2.  Про внесення змін у додаток до рішення 31 сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 23.01.2018 «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2018 рік».


6.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками: 

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю 


6.1.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Павловим Олексієм Віталійовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 63.


6.2.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Французьонком Сергієм Васильовичем на земельну ділянку по вулиці Урожайна, 44


6.3.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Калюжною Вікторією Валентинівною на земельну ділянку у міському парку культури та відпочинку.


6.4.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Міняковим Сергієм Григоровичем на земельну ділянку по вулиці Дачна, 43.


6.5.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Пархоменком Валентином Валерійовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 89.


6.6.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянами Тараненком Олександром Миколайовичем та Тараненком Сергієм Миколайовичем на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 75-А.


6.7.  Про внесення змін до договорів оренди землі з акціонерним товариством «Укртранснафта».


6.8.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ – ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 59 по просп. Героїв Дніпра.


6.9.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Мальцевим Іваном Сергійовичем на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 18.


6.10.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з публічним акціонерним товариством «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» на земельну ділянку по вулиці Гірників, 12.


6.11.  Про припинення дії договору оренди землі з громадянином Дугністом Дмитром Михайловичем на земельну ділянку по вулиці Миру, 27.


6.12.  Про припинення дії договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Дугніст Тетяною Вікторівною на земельну ділянку по вулиці Миру, 27.

6.13.  Про припинення дії договору оренди землі з громадянином Міняковим Сергієм Григоровичем на земельну ділянку по вулиці Дачна, 43.

6.14.  Про припинення дії договору оренди землі з громадянином Пархоменком Валентином Валерійовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 89.


6.15.  Про припинення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ «ДЕМІ – ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку № 59 по просп. Героїв Дніпра.


6.16.  Про внесення змін до рішення тридцять третьої сесії Горішньоплавнівської  міської ради Полтавської області четвертого скликання від 23.12.2004 щодо відшкодування втрат від недоотримання коштів за використання земель у місті Горішні Плавні.


7.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Кириченко Людмила Віталіївна – начальник управління архітектури і містобудування 


7.1.  Про внесення змін до Переліку заходів на 2018 рік по реалізації Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Архітектура і кадастр».


7.2.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Березовському Володимиру Анатолійовичу земельної ділянки у с/т «Урожай».


7.3.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Клименко Валентині Василівні земельної ділянки у с/т «Урожай».


7.4.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Чумак Наталі Віталіївні земельної ділянки у с/т «Урожай».


7.5.  Про надання дозволу гр. Васильєвій Аліні Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Урожай».


7.6.  Про надання дозволу гр. Дронику Анатолію Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».


7.7.  Про надання дозволу гр. Сасу Анатолію Григоровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Берізка».


7.8.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в постійне користування об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку   «Добровольського 9» по вул. Добровольського, 9.


7.9.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Веригіній Лідії Михайлівні по пров. Некрасова, 8-Д.


7.10.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Косолап Риммі Анатоліївні по вул. Сковороди, 8.


7.11.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Назарьку Андрію Савковичу по вул. Дніпровська, 86.


7.12.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Парамонову Євгенію Валерійовичу по вул. Руднична, 8.


7.13.  Про затвердження технічної документації, включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами та продаж права оренди на земельних торгах по вулиці Будівельників, 45.


7.14.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту в районі житлового будинку № 79 по проспекту Героїв Дніпра.


7.15.  Про надання дозволу гр. Білоусу Андрію Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність по  вул. Лугова, 6/68.


7.16.  Про надання дозволу гр. Зінчуку Аліму Ростиславовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність по  вул. Лісна, 20.


7.17.  Про надання дозволу ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ГОРНОТЕХСЕРВІС» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вулиці Будівельників, 3.


7.18.  Про надання згоди гр. Вотінову Андрію Анатолійовичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Хвойна, 7.


7.19.  Про передачу в оренду Розсосі Сергію Володимировичу земельної ділянки по вулиці Миру, 7.


7.20.  Про припинення права постійного користування земельною ділянкою САДІВНИЦЬКОМУ ТОВАРИСТВУ «ПРИДНІПРОВСЬКЕ» по вул. Будівельників.


7.21.  Про надання дозволу САДІВНИЦЬКОМУ ТОВАРИСТВУ «ПРИДНІПРОВСЬКЕ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земель загального користування.


7.22.  Про надання дозволу ТОВ «ЕКОТЕХНОПАРК СЕС-2018» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул. Будівельників.


8.  Різне.