За забруднення контейнерних майданчиків – адміністративна відповідальність!

14.09.2018, 15:27

Відповідно до п.4.2. та п.7.1. Правил благоустрою міста Горішні Плавні, забороняється звалювати відходи та створювати сміттєзвалища у несанкціонованих місцях.

Останнім часом почастішали випадки скидання відходів біля контейнерів, що призводить до забруднення контейнерних майданчиків, утворення стихійних звалищ, погіршення санітарно-епідеміологічного становища та естетичного вигляду міста.

Департамент житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області наголошує, що існуючий тариф на послугу з вивезення ТПВ (твердих побутових відходів) передбачає лише вивантаження із контейнерів та транспортування ТПВ до міського сміттєзвалища. Даний тариф не передбачає прибирання відходів та сміття на контейнерних майданчиках.

Забороняється звалювати відходи біля контейнера. Сміття слід скидати в контейнери!  

Невиконання вимог Правил благоустрою міста тягне за собою накладання адміністративної відповідальності на громадян у вигляді штрафу від 340 грн, передбаченого статтею 152 КУпАП.

Сподіваємося на Ваше розуміння і відповідальність.Директор ДЖКГ                                                                                      П.Б. Василюк