Свято успішного нового веселкового року у ЦДЮТ

14.09.2018, 15:29

У Центрі дитячої та юнацької творчості 13 вересня 2018 року відбулося Свято початку нового навчального року «ЦД та ЮТ – це наш рідний дім, і ми господарі у нім». 

Дружну родину ЦДЮТ із початком нового 2018-2019 навчального року привітала директор закладу Надія Сакун. Побажала найкреативнішим, найталановитішим, найрадіснішим дітям – учням ЦДЮТ – здобути корисні знання, успіхів, наполегливості, активної участі в різноманітних заходах. Вручила вихованцям ЦДЮТ грамоти за перемоги в обласних конкурсах плакатів, фестивалях-конкурсах ігрових програм, грамоти Полтавського обласного центру науково-технічної творчості за перемоги в обласних виставках науково-технічної творчості та початкового моделювання. 
Присутні на святі «ЦД та ЮТ – це наш рідний дім, і ми господарі у нім» через арт-знайомство, флешмоб дружніх обіймів, експрес-опитування, танцювальний флешмоб познайомилися із педагогічним колективом навчального закладу.

У 2018-2019 навчальному році працюватимуть гуртки декоративно-ужиткового мистецтва та прикладної майстерності: «В’язаний дивосвіт» (керівник Надія Михайленко), «Рукоділля» (керівник Ганна Горєлова), «Малахіт» (керівник Юлія Сиротченко), «Оригінальні штуки» (керівник Єлизавета Полозун), «Сувенір» (керівник Валентина Сідько), «Палітра» (керівник Анна Ігнатюк); гуртки туристсько-краєзнавчого, еколого-натуралістичного, соціально-реабілітаційного напрямів: «Успішний крок» (керівник заступник директора з НВР

Наталія Ляховенко), «Еко+» (керівник завідувач відділу методичного Лідія Ніколаєва), «Пішохідний туризм» (керівник Тетяна Огер); гуртки науково-технічного напряму: «Авіамодельний» і «Ракетомодельний» (керівник Олександр Сорокін) та «Початкове технічне моделювання» (керівник Сергій Ігнатюк); художньо-естетичний напрям представляють: театральна студія «Золотий ключик» (керівникНаталія Григор’єва), зразковий вокальний ансамбль «Каприз» (керівник Юлія Ковнір, акомпаніатор Валентина Поддуєва),
вокальний гурт «Зореспів» (керівник Тетяна Миколенко), гурток «Аль Джана» (керівник Олена Хохуля), ансамбль «Ремікс» (керівник Оксана Бісько), гурток бального танцю «Гармонія» (керівник Світлана Шаповалова), гурток «Основи хореографії» (керівник завідувач організаційно-масового відділу Ірина Острянська).

Свято успішного нового веселкового року в центрі дитячої та юнацької творчості продовжилося екскурсією до виставкової зали, до навчальних кабінетів ЦДЮТ та на ігрових майданчиках, розташованих на подвір’ї закладу.

У ЦДЮТ у новому навчальному  2018-2019 році буде працювати 22 гуртки, 67 навчальних груп, де проходитимуть навчання 1260 дітей. До навчального процесу залучено 25 педагогів.