На зустрічі в міського голови побувала делегація з Молдови

21.09.2018, 08:22

19 вересня міський голова Дмитро Биков провів зустріч із делегацією з міста Унгени (Республіка Молдова), учасниками Міжнародного учнівського форуму «На шляху до Європейського дому», що проходив у СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської.

На зустріч із міським головою прибув Петру Ланга, директор ліцею ім.Михайла Емінеску, і троє учнів 11 класу. Привітавши гостей, Дмитро Биков подякував їм за приїзд, за можливість поспілкуватися, обмінятися досвідом, думками, поділиться враженнями. «Ми завжди раді гостям, і особливо з міст-партнерів», – зауважив міський голова. 


У свою чергу Петру Ланга подякував керівництву Горішніх Плавнів за запрошення на форум і гостинність, відзначивши партнерські відносини між містами-побратимами. Він розповів, що в його ліцеї діти навчаються за двома профілями – гуманітарним та математичним. Присутні на зустрічі одинадцятикласники вчаться в математичному класі. А також наголосив на важливості проведення заходу такого рівня і тематики – «Екологічна безпека та сталий розвиток», зазначивши, що «у нас єдиний шлях – у Євросоюз, і тому ми повинні бути відповідними й у сфері освіти». Він також зазначив, що у ДСОЦ «Горизонт», де відпочивали влітку діти з Унгени, створені дуже хороші умови. Розповів, що його ліцей за кошти ЄС у наступному році реалізує проект з термомодернізації будівлі вартістю 2,5 млн євро.


Учениця 11 класу ліцею Влада поділилася враженнями від форуму, сказала, що їй тут дуже сподобалося і вона знайшла багато друзів, розповіла про плани на майбутнє.


На завершення учасники зустрічі обмінялися пам’ятними подарунками та зробили загальне фото.