Заміна мереж гарячого водопостачання по просп. Героїв Дніпра, 78

24.09.2018, 08:25

Міський голова Дмитро Биков провів виїзну робочу нараду за участю директора ДЖКГ Петра Василюка, у ході якої оглянули хід робіт із заміни мереж гарячого водопостачання. 

Міський голова прокоментував: «У рамках підготовки до нового опалювального періоду КВП «Теплоенерго» проводить роботи зі заміни старих аварійних мереж гарячого водопостачання на сучасні поліуретанові з предізоляцією на ділянці по проспекту Героїв Дніпра, 78. Планують оновити 250 метрів погонних мереж, що забезпечить надійність водопостачання цієї ділянки та дозволить уникнути втрат. Вартість робіт складає 300 тис. грн. Роботи виконуються за фінансової підтримки міського бюджету». 

Дмитро Биков зауважив, що в рамках комплексної програми модернізовано котельню, що обслуговує споживачів житлових будинків мікрорайону № 15.  Для потреб гарячого водопостачання встановлено 2 водогрійні котли, що працюють на агропілеті. У теплу пору року котли забезпечують підігрів гарячої води, у холодну - також працюють над виробництвом теплової енергії. Під час опалювального періоду до роботи підключають сучасний газовий котел «Вісман» потужністю 7 МВт, встановлений за сприяння ПрАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК». Програма також спрямована на оновлення всіх мереж теплопостачання та гарячого водопостачання від котельні до житлових будинків мікрорайону № 15. Планують замінити всі старі труби на сучасні енергозберігаючі поліуретанові. Сьогодні з урахуванням заміни мереж водопостачання по проспекту Героїв Дніпра, 78 виконано 60% запланованої модернізації в мікрорайоні №15.

Головний інженер КВП «Теплоенерго» Павло Сніжко зазначив, що всього підприємством по місту замінено близько 1 тис. метрів погонних мереж гарячого водопостачання та 500 метрів погонних мереж теплопостачання в цьому році.