Нова комунальна техніка для КП «СпецЕко»

3.10.2018, 10:36

Значний об’єм  робіт, які забезпечують життєдіяльність нашого міста, виконує КП «СпецЕко». Для потреб підприємства упродовж останніх трьох років придбано багато комунальної техніки, якої або не було взагалі, або вона перебувала в критичному стані, відпрацювавши 30-40 років. Тож для забезпечення безперебійної роботи комунального підприємства з надання якісних послуг населенню міста придбано для потреб портальний навантажувач для великих сміттєвих контейнерів, великий самоскид, новий грейдер, каток для дорожніх робіт, екскаватор. «Із 2015 року ми збільшили об’єм дорожніх робіт, які виконуються силами КП «СпецЕко» у три рази, – зазначив міський голова Дмитро Биков. – Тому сьогодні ми придбали ще один екскаватор-навантажувач британської фірми JCB, лідера з виробництва техніки для малої механізації, вартістю 2 млн 400 тис. грн».

Екскаватор-навантажувач потужністю 92 к.с. використовується практично в будь-яких умовах: на будівельному майданчику, на пересічній місцевості і в межах міста. Гарну прохідність і універсальність моделі JCB 3CX забезпечують великі рівновеликі колеса. Техніка має два провідних керованих моста, а режим «колія в колію» дозволяє повертати передні й задні колеса в різні боки. Гідравлічні шланги екскаватора-навантажувача функціонують при температурі до - 40 градусів.  Модель JCB 3CX застосовується для вирівнювання території, підготовки і влаштування доріг тимчасового призначення, риття траншей і котлованів, транспортування великих вантажів, проведення ландшафтних та землерийних робіт. Завдяки високій маневреності JCB 3CX впевнено себе почуває в обмеженому просторі і важкодоступних місцях.

«Ми плануємо в наступному році ще більше виконати корисної роботи на дорогах, у внутрішньо квартальних проїздах і тротуарах силами «СпецЕко», – повідомив міський голова. – Для підвищення якості надання послуг мешканцям міста – вчасного вивозу сміття, забезпечення належного санітарного стану території –  до кінця року буде придбано ще один портальний навантажувач для вивозу жовтогарячих семикубових сміттєвих контейнерів».