Вітання працівників освіти міста

4.10.2018, 11:30

Напередодні Всесвітнього дня вчителя і Дня працівників освіти в малій залі міського Палацу культури і творчості відбулися урочистості для освітянської громади міста Горішні Плавні. 

Привітати учителів завітали перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева, начальники управлінь і відділів Горішньоплавнівської міської ради.

Олександр Чуприна у вітальному слові до освітян зазначив, що важко переоцінити внесок педагогів у майбутнє нашого суспільства та держави. Цього дня кожен із нас згадує своїх улюблених учителів, рідну школу. «Велика вам подяка й повага за гуманну й благородну справу – виховання підростаючого покоління, за високе служіння обраному фаху, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Щиро вам бажаю міцного здоров'я, натхнення, родинного благополуччя, достатку, професійних успіхів та вдячних учнів», – сказав перший заступник міського голови, запевнивши, що міська адміністрація завжди буде приділяти особливу увагу сфері освіти, розуміючи її значимість для майбутнього дітей, міста, України. До привітань Олександра Чуприни приєдналася профільний заступник міського голови Надія Угнічева. Вона побажала працівникам сфери освіти професійного зростання й майстерності, радості від досягнення успіхів учнями, непохитної віри у свої сили, реалізації всіх задумів і амбітності планів, удачі й натхнення.

Петро Хохуля, в.о. начальника відділу освіти, здоровлячи колег, підкреслив, що професія педагога – життєво важлива й необхідна, почесна й відповідальна. Подякував усім, хто щодня з повною самовіддачею трудиться на благо наших дітей, майбутнього міста, держави. «Міцного всім здоров’я, злагоди, миру, добра, професійних досягнень і творчості», – побажав Петро Хохуля. До привітань приєдналися завідуюча міським методичним кабінетом Світлана Негода, голова міського профспілкового комітету працівників освіти і науки України Світлана Василенко, начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська, начальник управління соціального захисту населення Світлана Чернявська, заступник начальника управління охорони здоров’я Віктор Дудник.

За високий педагогічний професіоналізм і успіхи в підготовці учнів до державної підсумкової атестації в форматі ЗНО, особисті досягнення і внесок в майбутнє дітей педагогам вручили Почесні грамоти виконкому Горішньоплавнівської міської ради й оголосили Подяку міського голови.

За високий професіоналізм, інноваційні підходи в реалізації освітніх завдань, активну життєву позицію, невичерпну енергію у виконанні завдань Нової української школи та з нагоди професійного свята оголошено Подяку Полтавського обласного інституту післядипломної освіти ім. Михайла Остроградського заступнику міського голови Надії Угнічевій, методистам міського методичного кабінету, директорам шкіл, завідувачам і методистам закладів дошкільної освіти. 

За особистий внесок у розвиток і модернізацію освітньої сфери окремим педагогам оголошено Подяку Інституту модернізації змісту освіти МОН, вручені грамоти Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА, Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді, Полтавського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України та міського відділу освіти. 

Свої виступи подарували учасникам урочистостей творчі колективи Палацу культури і творчості.