ПОРЯДОК ДЕННИЙ

5.10.2018, 13:39

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань архітектури,

будівництва та земельних ресурсів


08 жовтня 2018                                                                          м. Горішні Плавні

14-00                                                                                      Велика зала міськради


1.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю


1.1.  Про поновлення дії договору оренди землі з товариством з обмеженою відповідальністю «АТП-15307» на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 2.

1.2.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Востріковим Олександром Олександровичем на земельну ділянку по вул. Лесі Українки, 57.

1.3.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Востріковим Сергієм Олександровичем на земельну ділянку по вул. Лесі Українки, 59.

1.4.  Про поновлення дії договору оренди землі з товариством з обмеженою відповідальністю «Горішні Плавні» на земельну ділянку по вулиці Миру, 10-Г.

1.5.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Грищенко Галиною Олександрівною на земельну ділянку по вул. Озерна, 30-Б.

1.6.  Про поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з товариством з обмеженою відповідальністю «ДЕМІ – ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку №51 по просп. Героїв Дніпра.

1.7.  Про поновлення дії договору оренди землі з приватним підприємством «Фірма «Дріада» на земельну ділянку по вулиці Космонавтів, 6-Б.

1.8.  Про поновлення дії договорів оренди землі з ПрАТ «Підприємство з іноземними інвестиціями Інтервибухпром» на земельні ділянки по вулиці Будівельників, 49 та 84.

1.9.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Кучер Валентиною Степанівною на земельну ділянку по вулиці Миру, 15-А.

1.10.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Малою Наталею Олексіївною на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 42

1.11.  Про внесення змін до договору оренди землі з товариством з обмеженою відповідальністю «МЖК Житлобуд» на земельну ділянку по вулиці Конституції, 34.

1.12.  Про поновлення дії договору оренди землі з товариством з обмеженою відповідальністю «Нота-Х» на земельну ділянку по вул. Добровольського, 17.

1.13.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Прудкою Оксаною Олександрівною на земельну ділянку по вулиці Сонячна, 1-А.

1.14.  Про внесення змін до договору про встановлення особистого строкового сервітуту з ФО–П Саркісяном Артуром Айковичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 31 по вулиці Добровольського.   

1.15.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Свинолупом Миколою Миколайовичем на земельну ділянку по вул. Строни, 1-З.

1.16.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Стеблюком Анатолієм Степановичем на земельну ділянку по вулиці Будівельників, 56.

1.17.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Швецовим Михайлом Георгійовичем на земельну ділянку по вулиці Будівельників, 56.

1.18.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Шулімовим Сергієм Володимировичем на земельну ділянку по вулиці Миру, 7.

1.19.  Про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії міської ради сьомого скликання від 21.08.2018 «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в оренду ТОВ «ЕКОТЕХНОПАРК СЕС-2018» по вул. Будівельників».

1.20.  Про внесення змін до рішення п’ятдесят восьмої сесії міської ради шостого скликання від 16.06.2015 «Про встановлення ставок земельного податку».2.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Кириченко Людмила Віталіївна – начальник управління архітектури і містобудування


2.1.  Про будівництво доступного житла у місті Горішні Плавні.

2.2.  Про затвердження детального плану території мікрорайону №13 м. Горішні Плавні.

2.3.  Про включення земельних ділянок до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами та підготовку лотів.

2.4.  Про надання дозволу на розроблення детального плану території в межах розміщення об’єкта будівництва «Системи зовнішнього господарсько-питного водопостачання ТОВ «Єристівський ГЗК» на території м. Горішні Плавні.

2.5.  Про надання дозволу  гр. Мельнику Ігорю Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність по  вул. Чекаліна, 5-Д

2.6.  Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІРМА «АДІС» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул. Молодіжна, 3.

2.7.  Про надання дозволу гр. Петровій Надії Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».

2.8.  Про надання дозволу  гр. Шостаку Микиті Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.9.  Про припинення КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ГОТЕЛЬ «СЛАВУТИЧ» прав постійного користування земельними ділянками на розі вулиць Набережна та Миру.

2.10.  Про надання згоди гр. Бицюку Сергію Володимировичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок по вул. Миру, 32.

2.11.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації  земель комунальної власності Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області частини території  перспективної житлової забудови мікрорайону Низи міста Горішні Плавні в межах вулиць Перспективна, Чекаліна, Дніпровська.

2.12.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання дозволу ТОВ «ЕКОТЕХНОПАРК СЕС-2018» на розроблення проектів землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок по вулиці Будівельників.

2.13.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Шантер Олені Олексіївні по вул. Лиманна, 45.

2.14.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» по вул. Гірників (будинки №№26, 28,30) та вул. Миру, 7.

2.15.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні ФО-П Будзінського Анатолія Пилиповича по вулиці Добровольського, 47.

2.16.  Про внесення змін до рішення 23 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 23.05.2018 року «Про надання згоди ОСББ «Дніпряночка 80» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування по проспекту Героїв Дніпра, 80».

2.17.  Про внесення змін до рішення 26 сесії   Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 15.08.2017 року «Про передачу Приходьку Сергію Миколайовичу та Беденку Віктору Анатолійовичу в оренду земельної ділянки по вул. Будівельників, 58/7».

2.18.  Про внесення змін до рішення 35 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 03.07.2018 року «Про передачу гр. Суворовій Ірині Віталіївні на умовах суперфіцію земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, 89».

2.19.  Про встановлення земельного сервітуту  в інтересах ФО-П Ісаєнко Пелагеї Миколаївни для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового будинку № 79 по вул. Добровольського.

2.20.  Про встановлення земельного сервітуту  в інтересах ФО-П Калачової Тетяни Сергіївни   для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового будинку № 79 по   проспекту Героїв Дніпра.

2.21.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Прудкій Оксані Олександрівні земельної ділянки по вул. Сонячна, 1-А.

2.22.  Про припинення та укладання договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення та обслуговування сезонного майданчику в районі житлового будинку № 31 по вул. Добровольського.                       


3.  Про звітування депутатів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області перед виборцями.

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради


4.  Різне.