Інформація Комсомольського УПСЗН

11.04.2011, 09:52

Комсомольське УПСЗН повідомляє, що з 01 січня 2010 року відповідно до ст. 13 Закону України від 26.04.01 р. № 2402-ІІІ „Про охорону дитинства” (із змінами, внесеними згідно із Законом України від 19.05.09 р. №1343-VI „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей”) багатодітним сім’ям передбачається надання 50-відсоткової знижки плати за користування житлово – комунальними послугами, паливом, (у разі якщо відповідні будинки не мають центрального опалення), скрапленим балонним газом для побутових потреб, у межах норм, визначених законодавством та послугами зв’язку.

Дітям з багатодітних сімей визначено право на безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання.

Документами, що підтверджують статус багатодітної сім’ї ї дітей з такої сім’ї та їх право на отримання пільг, є посвідчення. Посвідчення встановленого зразка видаються відділом у справах сім’ї та молоді Комсомольського міськвиконкому одному з батьків за місцем його реєстрації протягом одного місяця після подання необхідних документів.

Багатодітним сім’ям та дітям з багатодітних сімей, що не отримали відповідні посвідчення, необхідно терміново звернутися до відділу у справах сім’ї та молоді Комсомольського міськвиконкому (виконком, к. 224) та надати копії отриманих посвідчень до відділу персоніфікованого обліку управління праці та соціального захисту населення (вул. Миру, 25) для підтвердження права на пільги.

За довідками звертатись за телефонами:

  1. відділ у справах сім’ї та молоді виконкому – 21023;
  2. відділ персоніфікованого обліку УПСЗН – 26491.