ПОРЯДОК ДЕННИЙ

11.10.2018, 10:53

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

тридцять восьмої сесії Горішньоплавнівської  міської ради

Полтавської області сьомого скликання


16 жовтня 2018                                                              м. Горішні Плавні

10-00                                                                          Велика зала міськради


1.  Питання житлово-комунального господарства та будівництва:

Доповідає: Овчаренко Альбіна Миколаївна – в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства

1.1.  Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Горішні Плавні на 2018 рік.

1.2.  Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки.

1.3.  Про внесення змін до «Програми надання дотації на відшкодування різниці між економічно обґрунтованим тарифом та тарифом, встановленим для населення на проїзд до садових товариств в місті Горішні Плавні на 2018 рік».


1.4.  Про внесення змін до Програми будівництва об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2018 рік.

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву


2.  Питання гуманітарного напрямку:

2.1.  Про ліквідацію Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія».

Доповідає: Угнічева Надія Дмитрівна – заступник міського голови

2.2.  Про внесення змін у додаток 22 до рішення 31 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 23.01.2018 року «Про затвердження положень структурних підрозділів виконкому, виконавчих органів ради та їх структурних підрозділів в нових редакціях».

Доповідає: Чернявська Світлана Петрівна – начальник управління соціального захисту населення


2.3.  Про затвердження нової редакції статуту комунального закладу «Централізована бібліотечна система Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області».

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму


2.4.  Про затвердження статуту комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №2 з плавання Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області».

Доповідає: Хохуля Петро Іванович – в.о. начальника відділу освіти


2.5.  Про реорганізацію комунального закладу Горішньоплавнівська міська лікарня шляхом перетворення.

Доповідає: Ковпак Юрій Васильович – начальник управління охорони здоров’я


3.  Про звітування депутатів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області перед виборцями.

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради


4.  Питання економічного розвитку та ресурсів:

Доповідає: Яковлєва Ірина Павлівна – в.о. начальника житлового відділу

4.1.  Про затвердження розпоряджень міського голови.

4.2.  Про внесення змін до рішення 37 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 18.09.2018 щодо забезпечення житлом фахівця Рубан Н.В.

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

4.3.  Про надання згоди на прийняття з державної у комунальну власність нежитлових будівель, розташованих по вул. Зелена, 4 у м. Горішні Плавні Полтавської області.

4.4.  Про внесення зміни до рішення 36 сесії сьомого скликання від 21.08.2018 «Про визнання майна об’єктом права комунальної власності територіальної громади м.Горішні Плавні та передачу його до статутного капіталу КП «СпецЕко».

4.5.  Про прийняття у власність територіальної громади м.Горішні Плавні об’єктів соціальної інфраструктури від благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

4.6.  Про затвердження передавальних актів КЖЕП №2 та КЖЕП №3.

4.7.  Про затвердження передавального акта КЖЕП №5.

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

4.8.  Про затвердження нової редакції статуту КП ВУВКГ.

4.9.  Про внесення доповнення до рішення 30 сесії 7 скликання від 19.12.2017 «Про дозвіл на укладання закладами освіти міста договорів на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2018 рік».

4.10.  Про внесення змін до рішення п’ятдесят восьмої сесії міської ради шостого скликання від 16.06.2015 «Про встановлення ставок земельного податку».


5.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

5.1.  Про поновлення дії договору оренди землі з товариством з обмеженою відповідальністю «АТП-15307» на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 2.

5.2.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Востріковим Олександром Олександровичем на земельну ділянку по вул. Лесі Українки, 57.

5.3.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Востріковим Сергієм Олександровичем на земельну ділянку по вул. Лесі Українки, 59.

5.4.  Про внесення змін до договору оренди землі з товариством з обмеженою відповідальністю «Горішні Плавні» на земельну ділянку по вулиці Миру, 10-Г.

5.5.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Грищенко Галиною Олександрівною на земельну ділянку по вул. Озерна, 30-Б.

5.6.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з товариством з обмеженою відповідальністю «ДЕМІ – ЗБУТ» на земельну ділянку в районі житлового будинку №51 по проспекту Героїв Дніпра.

5.7.  Про поновлення дії договору оренди землі з приватним підприємством «Фірма «Дріада» на земельну ділянку по вулиці Космонавтів, 6-Б.

5.8.  Про поновлення дії договорів оренди землі з ПрАТ «Підприємство з іноземними інвестиціями Інтервибухпром» на земельні ділянки по вулиці Будівельників, 49 та 84.

5.9.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Кучер Валентиною Степанівною на земельну ділянку по вулиці Миру, 15-А.

5.10.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Малою Наталею Олексіївною на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 42.

5.11.  Про внесення змін до договору оренди землі з товариством з обмеженою відповідальністю «МЖК Житлобуд» на земельну ділянку по вулиці Конституції, 34.

5.12.  Про поновлення дії договору оренди землі з товариством з обмеженою відповідальністю «Нота-Х» на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 17.

5.13.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Прудкою Оксаною Олександрівною на земельну ділянку по вул. Сонячна,1-А.

5.14.  Про внесення змін до договору про встановлення особистого строкового сервітуту з ФО–П Саркісяном Артуром Айковичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 31 по вулиці Добровольського.   

5.15.  Про внесення змін до договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Свинолупом Миколою Миколайовичем на земельну ділянку по вулиці Строни, 1-З.

5.16.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Стеблюком Анатолієм Степановичем на земельну ділянку по вулиці Будівельників, 56.

5.17.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Швецовим Михайлом Георгійовичем на земельну ділянку по вулиці Будівельників, 56.

5.18.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Шулімовим Сергієм Володимировичем на земельну ділянку по вулиці Миру, 7.

5.19.  Про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії міської ради сьомого скликання від 21.08.2018 «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в оренду ТОВ «ЕКОТЕХНОПАРК СЕС-2018» по вул. Будівельників».


6.  Про внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління


7.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Кириченко Людмила Віталіївна – начальник управління архітектури і містобудування

7.1.  Про затвердження детального плану території мікрорайону №13 м. Горішні Плавні.

7.2.  Про будівництво доступного житла у місті Горішні Плавні.

7.3.  Про включення земельних ділянок до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами та підготовку лотів.

7.4.  Про надання дозволу на розроблення детального плану території в межах розміщення об’єкта будівництва «Системи зовнішнього господарсько-питного водопостачання ТОВ «Єристівський ГЗК» на території м. Горішні Плавні.

7.5.  Про надання дозволу  гр. Мельнику Ігорю Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність по  вул. Чекаліна, 5-Д.

7.6.  Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІРМА «АДІС» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по  вул. Молодіжна, 3.

7.7.  Про надання дозволу гр. Петровій Надії Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Кварцит».

7.8.  Про надання дозволу  гр. Шостаку Микиті Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

7.9.  Про припинення КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ГОТЕЛЬ «СЛАВУТИЧ» прав постійного користування земельними ділянками на розі вулиць Набережна та Миру.

7.10.  Про надання згоди гр. Бицюку Сергію Володимировичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок по вул. Миру, 32.

7.11.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації  земель комунальної власності Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області частини території  перспективної житлової забудови мікрорайону Низи міста Горішні Плавні в межах вулиць Перспективна, Чекаліна, Дніпровська.

7.12.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання дозволу ТОВ «ЕКОТЕХНОПАРК СЕС-2018» на розроблення проектів землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок по вулиці Будівельників.

7.13.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність гр. Шантер Олені Олексіївні по вул. Лиманна, 45.

7.14.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» по вул. Гірників (будинки №№26, 28,30) та вул. Миру, 7.

7.15.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні ФО-П Будзінського Анатолія Пилиповича по вулиці Добровольського, 47.

7.16.  Про внесення змін до рішення 23 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 23.05.2018 року «Про надання згоди ОСББ «Дніпряночка 80» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування по проспекту Героїв Дніпра, 80».

7.17.  Про внесення змін до рішення 26 сесії   Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 15.08.2017 року «Про передачу Приходьку Сергію Миколайовичу та Беденку Віктору Анатолійовичу в оренду земельної ділянки по вул. Будівельників, 58/7».

7.18.  Про внесення змін до рішення 35 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 03.07.2018 року «Про передачу гр. Суворовій Ірині Віталіївні на умовах суперфіцію земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, 89».

7.19.  Про встановлення земельного сервітуту  в інтересах ФО-П Калачової Тетяни Сергіївни   для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового будинку № 79 по   проспекту Героїв Дніпра.

7.20.  Про припинення та укладання договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення та обслуговування сезонного майданчику в районі житлового будинку № 31 по вул. Добровольського.  

8.  Різне.