Апаратна нарада

23.10.2018, 13:09

22 жовтня у великій залі Горішньоплавнівської міської ради міський голова Дмитро Биков провів чергову апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, бюджетних закладів, установ, організацій, комунальних підприємств, державних органів.


Апаратну нараду розпочали з перегляду важливих питань всеукраїнського значення, зокрема, про ухвалення Верховною Радою в першому читанні законопроекту «Про забезпечення функціонування української мови як державної»; про підготовку до надання Вселенським патріархатом Томоса про автокефалію Православній Церкві в Україні. Міський голова поінформував, що у країні триває етап, коли необхідно збирати собор для об'єднання українських церков.  


Кабінетом Міністрів України в рамках виконання взятих Україною зобов'язань перед Міжнародним валютним фондом щодо вирівнювання ціни на газ ухвалено рішення про підвищення ціни на природний газ для населення на 23,5%. З 01 листопада ціна на блакитне паливо для населення складе 8 550 грн за тисячу кубометрів. Підвищення ціни на газ призведе до зростання тарифів на опалення, послугу гарячого водопостачання та зростання видатків з державного бюджету на надання субсидій малозабезпеченим громадянам.   


Міський голова повідомив, що початок опалювального сезону в місті буде залежати від погодних умов. Поки що температура навколишнього середовища дозволяє не починати опалювальний період. 


В Україні вступили в дію нові Державні будівельні норми, що регламентують проектування та будівництво нових об’єктів будівництва, транспортної інфраструктури, тощо. Зокрема, нові норми обмежують максимальну висоту будівлі залежно від кількості мешканців у населеному пункті. Так, у селах будинки можуть мати не більше чотирьох поверхів, у селищах міського типу – не більше п’яти, у містах з населенням до 50 тис. мешканців – не більше дев’яти поверхів, від 50 до 100 тис. мешканців – не більше 16 поверхів.  


Дмитро Биков висловив ряд зауважень, що стосуються порушень цілісності об’єктів благоустрою міста після проведення ремонтних робіт КП ВУВКГ, КП «Теплоенерго», підрядними організаціями з ремонту та будівництва доріг. Доручив департаменту ЖКГ посилити контроль стосовно питання злагодженості дій комунальних служб та підрядників, поновити цілісність об’єктів благоустрою на перехресті вулиць Миру-Добровольського, вздовж вулиці Конституції, вулиці Набережній. 


Розпочато роботи з ремонту тротуарів по проспекту Героїв Дніпра від перехрестя вулиці Миру-проспекту Героїв Дніпра до вулиці Добровольського з парного боку. Продовжується реконструкція внутрішньо квартального проїзду біля будинків 54, 58, 62 по проспекту Героїв Дніпра. Здійснено ощебнення дороги, встановлено бордюрний камінь.  


Дмитро Биков поінформував про завершення у м. Горішні Плавні 30 вересня голосування за громадські проекти, які будуть реалізовуватися за кошти Бюджету участі у 2019 році. На їх впровадження заплановано 1 млн грн з міського бюджету. Проекти змагалися у категоріях «Малі» - до 200 тис. грн і «Великі» - до 500 тис. грн. До голосування допущено 8 громадських проектів. Містяни голосували в електронному і паперовому вигляді. За результатами голосування в категорії «Малі проекти» 1 місце здобув проект №9 "Арт-Еко-пандус для дітей з інвалідністю" автора Миколи Федоренка; 2 місце - проект №8   "Подарунок місту - новий життєвий простір мешканцям"  автора Олега Кучкіна. У категорії  «Великі проекти» виграв проект №1  "Реконструкція дитячого майданчика та спортмайданчика" автора Олега Кучкіна.  


Заслухали начальника відділу культури, спорту і туризму Ірину Зеленську про основні культурно-мистецькі заходи жовтня та листопада. 26.10.2018 о 16.00 у великій залі ПКіТ відбудеться святковий концерт за участю колективів Гадяцького коледжу культури і мистецтв, приурочені до 74 річниці визволення України. 02 листопада о 15.00 у малій залі ПКіТ будуть вітати соціальних працівників із професійним святом. Ірина Зеленська запросила містян 04 листопада о 17.00 у велику залу ПКіТ на благодійний концерт за участю переможця шоу «Голос країни 2017» протоієрея Олександра Клименка, а також Віти Гажали, хору Полтавської місіонерської духовної семінарії та колективу дитячої музичної школи. Кошти, зібрані у ході концерту, будуть направлені у шпиталь у Луганській області на лікування поранених українських військових. Традиційно з нагоди Міжнародного дня студента 16.11.2018 о 19.00 на танцювальному майданчику Парку культури і відпочинку буде організовано молодіжну дискотеку. 22.11.2018 о 15.00 у малій залі ПКіТ будуть відзначати День Гідності і Свободи. Заходи з нагоди 85 річниці Дня пам’яті жертв голодоморів відбудуться 23.11.2018 у Центральній міській бібліотеці. 29.11.2018 о 15.00 у великій залі ПКіТ заплановано віншування старійшин міста до Дня першопрохідців.