Засідання виконавчого комітету міської ради

24.10.2018, 16:49

23 жовтня в Горішньоплавнівській міській раді за головування міського голови Дмитра Бикова відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. 


В.о. начальника відділу освіти Петро Хохуля доповів про організацію харчування учнів шкіл міста. Прозвітував, що у всіх закладах загальної середньої освіти міста Горішні Плавні для учнів передбачено гаряче харчування, а також вільний продаж через буфет продуктів промислового виробництва, випічка для додаткового харчування в достатньому асортименті. У закладах загальної середньої освіти міста усіма видами харчування охоплено 4 850 учнів (95% ), гарячим харчуванням – 4 320 школярів (85%). 

Цьогоріч безоплатне одноразове харчування отримають 2 119 учнів 1-4 класів, 148 дітей пільгових категорій: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із малозабезпечених сімей, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах, дітей батьків військовослужбовців. Діти військовослужбовців, які перебувають на службі у Збройних силах України за контрактом на час безпосередньої участі у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій і Луганській областях, перебуваючи безпосередньо в районах та в період здійснення зазначених заходів; діти батьків-інвалідів війни; діти, батьки яких загинули під час проведення АТО чи здійснення заходів із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій і Луганській областях, перебуваючи безпосередньо в районах та в період здійснення зазначених заходів, які навчаються в 1-4 класах будуть забезпечені триразовим безоплатним харчуванням, учні 5-11 класів зазначених пільгових категорій – одноразовим безоплатним харчуванням. Учні 1-4 класів, які відвідують групи продовженого дня, та учні 5-11 класів, які не включені до числа пільгових категорій, харчуються за батьківські кошти. У зв'язку із зростанням цін на продукти харчування вартість харчування в закладах загальної середньої освіти з 01 листопада 2018 року буде підвищено на 2 грн і складе 15 грн.

Петро Хохуля зауважив, що протягом звітного періоду оновлено матеріально-технічну базу шкільних їдалень на загальну суму 215 тис. грн. В усіх закладах придбано новий кухонний посуд, для ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 закуплено холодильну шафу та меблі для кухні; для СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І. Бугаєвської – плиту та водонагрівач; для ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 – посудомийну машину. Інформацію відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області про організацію харчування учнів шкіл взяли до відома.  

Члени виконавчого комітету розглянули проекти  рішень служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики про надання статусу малолітнім, про визначення способу участі батька у вихованні малолітніх дітей, про припинення піклування над неповнолітньою,  про визначення місця проживання малолітніх дітей, про дозвіл на здійснення правочину стосовно житла малолітніх дітей. 


Доповнили список дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування з жовтня 2018 року.


Заслухали голову правління ГФ «Муніципальна варта» Сергія Хряпу про роботу громадського формування «Муніципальна варта» за дев’ять місяців 2018 року. Обговорили основні завдання членів громадського формування та визначили пріоритети. Члени виконавчого комітету взяли інформацію до відома, рекомендували в ході роботи звернути особливу увагу на наступні правопорушення: спалювання сухостою та опалого листя, відсутність угод із КП ВУВКГ або КП «СпецЕко» на послугу вивезення рідких нечистот в приватному секторі, розпиття алкогольних напоїв у громадських місцях. 


Опрацювали питання житлово-комунального господарства. Затвердили ліміти споживання енергоносіїв бюджетними установами та організаціями міста Горішні Плавні на 2019 рік.


Розглянули та ухвалили питання економічного розвитку, майнових та природних ресурсів, житла, архітектури та містобудування.