Урочистості з нагоди 74 річниці звільнення України від нацистів у роки Другої світової війни

29.10.2018, 10:40

26 жовтня в Горішніх Плавнях із нагоди 74 річниці звільнення України від нацистів у роки Другої світової війни в Палаці культури і творчості відбулися урочисті заходи.


Представники територіальної громади вшанували пам’ять тих, хто у кровопролитній боротьбі захистив рідну землю від ворога. З нагоди урочистої події прозвучали привітання міського голови Дмитра Бикова, у яких відзначив безсмертний подвиг полеглих героїв України, які віддали своє життя задля свободи та незалежності наступних поколінь: «Неймовірно важким був шлях до того часу, як відгриміли останні залпи Другої світової війни над нашою країною,до мирних днів.Цього дня ми вшановуємо світлу пам’ять  про полеглих, низько вклоняємося усім, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим». Очільник міста побажав громаді благополуччя, добробуту, тепла, затишку, оптимізму й здоров’я. 


З нагоди урочистостей Горішньоплавнівську громаду чудовою концертною програмою вітав колектив Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І.П.Котляревського Багатогранна і різнопланова концертна програма з перших хвилин вразила глядачів. Професіоналізм, технічна майстерність, самобутність та яскравість виконання не залишили байдужими присутніх у залі. Концерт пройшов на єдиному диханні, був насиченим і цікавим, залишив яскраві враження у глядачів, які віддячили виконавців щедрими гучними оплесками.