Партнерів зібрала мелодія пісні в Горішніх Плавнях

29.10.2018, 16:39

26-28 жовтня в нашому місті відбувся ХІ Міжнародний форум «Партнерів єднає мелодія пісні» у рамках реалізації міської програми розвитку молодіжної політики з метою виявлення й підтримки талановитих молодих виконавців, встановлення партнерських відносин з дитячими й молодіжними студіями, творчими об’єднаннями й вокальними групами, для розвитку й зміцнення дружби й миру між державами засобами творчого спілкування та обміну досвідом, розширення культурних і інформаційних зв’язків між країнами. У ході заходу було організовано благодійний фестиваль «Діти-дітям» і ярмарок виробів декоративно-прикладного мистецтва. 

Урочисте відкриття форуму відбулося 26 жовтня в ЗОШ І-ІІІ ступенів №6. Його учасниками стали юні таланти з м. Жодіно (Білорусь), Київської, Кіровоградської, Запорізької, Черкаської, Миколаївської областей, шкіл міста та Центру дитячої та юнацької творчості. Серед гостей заходу були заступник міського голови Надія Угнічева, головний спеціаліст відділу освіти Лілія Щербина, завідувач міським методкабінетом Світлана Негода, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко.

Учасників форуму привітала заступник міського голови Надія Угнічева. Вона зазначила, що за одинадцять років проведення його учасниками стали близько 1,5 тисячі учнівської молоді з 19 регіонів України. «Минулого року Горішні Плавні гостинно приймали делегацію з міста-партнера Унгени (Молдова), а в нинішньому році ми радо вітаємо учасників форуму з міста Жодіно (Білорусь)», – підкреслила Надія Угнічева. Від імені міського голови Дмитра Бикова вона привітала всіх з відкриттям заходу, побажала його учасникам творчих перемог, незабутніх вражень і нових друзів, а також вручила подарунки (сувенірну продукцію з символікою міста) гостям із Білорусі. 

У свою чергу представник білоруської делегації Вероніка Юшкевич подякувала організаторам форуму за гостинність, теплий прийом і подарувала книгу про пам’ятки м.Жодіно й пам’ятні сувеніри. 

Від освітян з вітальними словами до учасників форуму звернулася Лілія Щербина: «Це чудова можливість розвивати міжнародні творчі діалоги між державами, різними регіонами України та освітніми установами нашого міста. А для глядачів – можливість зануритися в чарівний світ пісні, надати підтримку тим, хто її потребу. Бажаю всім реалізувати свої творчі задуми, натхнення, нових цікавих знайомств. Успіхів вам!» 

З побажаннями гарного настрою, добра, щастя, віри й надії до учасників Міжнародного форуму звернулися Тетяна Оробченко, директор ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Віра Усатенко. 

Після офіційних привітань пролунав гімн Міжнародного форуму «Партнерів єднає мелодія пісні» у виконанні учасників заходу, і всі разом зробили фото на добру пам’ять. 

У ході благодійного фестивалю «Діти-дітям» і ярмарку виробів декоративно-прикладного мистецтва, які пройшли в міському Палаці культури і творчості 27 жовтня, було зібрано 11 тис. 986 грн, які передадуть сім’ям на лікування хворих дітей. За 11 років проведення форуму було зібрано понад 60 тис. грн. Традиційно в цьогорічному фестивалі-конкурсі брали участь вокалісти та вокальні колективи. Уперше учасником був танцювальний колектив-студія естрадно-народного танцю Energy Dance із смт. Немішаєве Київської області. Виступи конкурсантів оцінювало професійне журі за такими критеріями: рівень акторської майстерності і володіння голосом, відповідність репертуару і сценічного костюма. За його підсумками володарем Гран-прі став вокальний ансамбль «Ice cream» зі Світловодська. Усім учасникам фестивалю-конкурсу «Діти-дітям» вручили дипломи.