Спілці «Першозасновників» ПрАТ «Полтавський ГЗК» 15 років!

29.10.2018, 18:48

29 жовтня у ТЦСО «Калина» старійшини міста – члени Спілки «Першозасновників» ПрАТ «Полтавський ГЗК» відзначили 15 років з дня заснування. 


Привітати першозасновників зі святом завітали міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева, голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус.


Дмитро Биков подякував ювілярам за будівництво міста й комбінату, що стали відомі в Україні й за її межами. Зауважив, що сьогодні спільні зусилля керівництва міста й комбінату спрямовані на його розвиток, оновлення та модернізацію, утримання рівня життя містян на належному соціально-економічному рівні. Міський голова побажав першозасновникам здоров’я, оптимізму, добробуту. З нагоди ювілею подарував членам Спілки два сервізи для чаювання, святкову корзину квітів.   


Віктор Лотоус підкреслив унікальну роль першозасновників в історії нашого міста. «Ви маєте можливість спостерігати результати своєї праці - збудоване на пісках місто, де сьогодні живуть і працюють ваші діти й онуки. Сьогодні наше головне завдання спрямувати вільні кошти комбінатів на оновлення інфраструктури та покращення матеріально-технічної бази міських закладів, заміну обладнання на підприємствах на сучасне та більш потужне», - зазначив голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК».             


Силами ТЦСО «Калина» організовано святкову програму. Театральний колектив самодіяльності «Барвінок» емоційно відтворив фрагменти з історії будівництва міста й комбінату. Чудові музичні вітання пролунали від учасника вокальної студії «Натхнення» Палацу культури і творчостіВіктора Шмигла та ансамблю «Свекрушеньки». Директор ТЦСО «Калина» Лідія Бабич побажала ювілярам довгих років активного життя у дружньому колі, злагоди в родинах, заслуженої поваги. 


На завершення свята голова Спілки «Першозасновників» ПрАТ «Полтавський ГЗК» Анатолій Антонець від імені колективу подякував міському голові Дмитру Бикову, голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу, директору Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Вячеславу Мінязеву за підтримку, висловив вдячність за розвиток міста.