У м. Горішні Плавні відкрито Навчально-виробничий центр

2.11.2018, 10:32

01 листопада в м. Горішні Плавні завдяки плідній співпраці Горішньоплавнівської міської ради, Проекту ПРОМІС, громадської спілки «Спілка малих та середніх експортерів» відкрито Навчально-виробничий центр для диверсифікації діяльності швейних підприємств міста шляхом перепрофілювання виробництва та перекваліфікації персоналу. 


В урочистих заходах взяли участь міський голова Дмитро Биков, директор Проекту ПРОМІС Олександр Кучеренко, головний радник з питань врядування Проекту ПРОМІС Кейді Ворд, голова наглядової ради ГС «Спілка малих та середніх експортерів» Олександр Попов, керівник проекту «Посилення експортної конкурентноспроможності продукції МСП міста Горішні Плавні на зовнішніх ринках шляхом диверсифікації діяльності швейних підприємств» Віталій М’якінін, директор департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольга Овчиннікова, директор Міського центру зайнятості Юрій Чернушенко, представники Проекту ПРОМІС, ГС «Спілка малих та середніх експортерів», бізнесу міста, громадськості, ЗМІ.  


У ході офіційної частини заходу міський голова Дмитро Биков привітав присутніх зі значущою для міста подією, спрямованою на покращення бізнес-клімату та залучення інвестицій. Підкреслив важливу роль підтримки малого та середнього бізнесу в економіці міста та сприяння його розвитку та процвітанню. Подякував представникам Проекту ПРОМІС в особі Кейді Ворд та Олександра Кучеренка за надану професійну методичну та фінансову підтримку, цікаву та конструктивну співпрацю, Олександру Попову - за важливу справу  із впровадження заходів, спрямованих на підтримку малих та середніх підприємств Горішніх Плавнів.        


Дмитро Биков з нагоди урочистої події вручив пам’ятні подарунки: картину «Рідна Полтавщина», виконану в стародавній техніці мистецтва витинанки, - Кейді Ворд, яка вперше відвідала Горішні Плавні, й картину із зображенням улюбленого місцевого краєвиду - Олександру Попову. Також було презентовано подарункові набори з символікою міста.


У вітальній промові Олександр Кучеренко відзначив, що Горішні Плавні є успішним лідером у впровадженні кращих практик муніципального врядування. Побажав горішньоплавнівцям успіхів. «Я гордий історією нашої успішної багаторічної співпраці. Проект ПРОМІС підтримує важливий напрям розвитку місцевої економіки – переорієнтацію трикотажного виробництва на європейські ринки, що безумовно стане позитивним досвідом для інших міст України», - зазначив директор Проекту ПРОМІС.    


Із привітальним словом українською мовою до учасників заходу звернулася Кейді Ворд, яка привітала усіх із урочистою подією, яка є результатом спільної трьохрічної сумлінної роботи представників Проекту ПРОМІС і Горішньоплавнівської громади. Зазначила, що міською радою та Проектом ПРОМІС розроблено Програму просування продукції на зовнішні ринки, започатковано Громадську спілку «Спілка малих та середніх експортерів», з ініціативи якої створено Центр. ПроектПРОМІС у рамках Фонду сприяння розвитку малих та середніх підприємств  надав міжнародну технічну допомогу Горішнім Плавням для придбання сучасного швейного обладнання. Кейді Ворд побажала Горішнім Плавням успіхів у розпочатій справі та подальшої плідної співпраці.   


Олександр Попов презентував перспективи перепрофілювання швейного виробництва,  перекваліфікації персоналу  та налагодження  ефективного просування продукції на зовнішні ринки. 

Міський голова Дмитро Биков, директор Проекту ПРОМІС Олександр Кучеренко, головний радник з питань врядування Проекту ПРОМІС Кейді Ворд, голова наглядової ради ГС «Спілка малих та середніх експортерів» Олександр Попов відкрили Навчально-виробничий центр, перерізавши символічну червону стрічку. Віталій М’якінін презентував Навчально-виробничий центр, який здійснюватиме перепідготовку трудових ресурсів для запровадження в місті виробництва мішків промислового призначення «біг-бегів». Учасники заходу оглянули приміщення швейного цеху та сучасне обладнання, обговорили подальші напрямки співпраці.