Інформація

6.11.2018, 11:13

Однією з вимог для оформлення житлової субсидії є обов’язкова сплата працездатними особами єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.  

Особа, яка не є застрахованою особою в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування (не була застрахованою особою у періоди січень — червень)  має можливість укласти договір про добровільну участь у системі  загальнообов'язкового державного соціального страхування  (далі — договір про добровільну участь) в тому числі із одноразовою сплатою єдиного внеску за попередні періоди.  Розмір мінімального страхового внеску на дату звернення   (сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць не може бути меншою за мінімальний страховий внесок на дату укладення договору, помножений на коефіцієнт 2   (3723 грн. * 22%*2=1638,12 грн)).   

Для укладення договору про добровільну участь необхідно звертатись до органу Державної фіскальної служби України, за  місцем реєстрації.     


Адміністрація 

Кременчуцького об’єднаного УПФУ