ПОРЯДОК ДЕННИЙ

8.11.2018, 08:53

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань архітектури,

будівництва та земельних ресурсів


09 листопада 2018                                                          м. Горішні Плавні

13-30                                                                          Мала зала міськради


1.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю


1.1.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Арабок Світланою Олексіївною на земельну ділянку в районі житлового будинку № 12 по вулиці Миру.

1.2.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФО-П Басок Оленою Михайлівною на земельну ділянку по вулиці Миру, 20.

1.3.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Біденком Володимиром Петровичем на земельну ділянку на розі вулиці Чекаліна та вулиці Лесі Українки.

1.4.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з обслуговуючим кооперативом «Гаражного товариства «Таврія-222» на земельну ділянку по вулиці Строни, 1-А.

1.5.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ФО-П Дригою Віктором Миколайовичем на земельну ділянку по вулиці Миру, 16.

1.6.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФО-П Казим - Заде Вікторією Володимирівною на земельну ділянку по вулиці Гірників, 33.

1.7.  Про внесення змін до договору оренди землі з ФО-П Кобіком Артуром Вікторовичем на земельну ділянку по вулиці Строни, 33-А.

1.8.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Плісовим Олександром Григоровичем на земельну ділянку по вулиці Горького, 146-А.

1.9.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Суятіновим Олексієм Валерійовичем  на земельну ділянку в районі житлових будинків № 77 та № 81 по проспекту Героїв Дніпра.

1.10.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Тулем Ігорем Григоровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 73.

1.11.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Холкіним Олегом Анатолійовичем на земельну ділянку по вулиці Портова, 1.

1.12.  Про поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Цукур Мариною Леонідівною на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 54.

1.13.  Про припинення дії договору оренди землі з ФО-П Цукур Мариною Леонідівною на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 54.

1.14.  Про виконання протокольного доручення депутатської комісії від 10.09.2018 щодо зовнішнього вигляду, благоустрою об’єкту на земельній ділянці вул. Гірників, 12, що перебуває в оренді ПАТ «Акціонерний комерційний промислово - інвестиційний банк».


2.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Кириченко Людмила Віталіївна – начальник управління архітектури і містобудування


2.1.  Про Порядок переведення житлових будинків і приміщень (квартир) у нежитлові в м. Горішні Плавні.

2.2.  Про внесення змін до рішення 38 сесії міської ради 7 скликання від 16.10.2018 «Про включення земельних ділянок до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами та підготовку лотів».

2.3.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності гр. Волочая Сергія Олександровича, цільове призначення якої змінюється по вул. Ковпака, 19.

2.4.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в постійне користування об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «МЖК-2» по вул. Миру, 20.

2.5.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Бутенку Сергію Миколайовичу земельної ділянки у с/т «Урожай».

2.6.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Петровій Уляні Олександрівні земельної ділянки у с/т «Берізка-1».

2.7.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Фомічовій Аллі Леонідівні земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.8.  Про надання дозволу гр. Буднію Анатолію Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Наука».

2.9.  Про надання дозволу гр. Бутурлим Тетяні Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Урожай».

2.10.  Про надання дозволу гр. Колотію Петру Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.11.  Про надання дозволу гр. Ляшенко Лесі Анатоліївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.12.  Про надання дозволу гр. Мельнику Олексію Антоновичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Вікторія».

2.13.  Про надання дозволу гр. Єніну Дмитру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Юність-2».

2.14.  Про надання дозволу гр. Ярошенку Федору Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у  с/т «Урожай».

2.15.  Про надання дозволу КП «СПЕЦЕКО» на розроблення проектів землеустрою щодо відведення в постійне користування земельних ділянок на території міста Горішні Плавні Полтавської області.

2.16.  Про надання дозволу гр. Репетилу Андрію Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність по  вул. Чекаліна, 5-В.

2.17.  Про передачу в оренду ПрАТ «Полтавський ГЗК» земельної ділянки по вул. Будівельників, 3.

2.18.  Про передачу в оренду земельних ділянок у межах перспективної житлової забудови мікрорайону Низи.

2.19.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Звонику Сергію Миколайовичу земельної ділянки по вул. Озерна, 1-З.

2.20.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Ковпаку Олександру Анатолійовичу земельної ділянки по вул. Дачна, 47.

2.21.  Про виконання протокольних доручень.


3.  Різне.

- Нагадування про звітування депутатів міської ради перед виборцями.