Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва в нашому місті

12.11.2018, 11:08

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в малій залі міського Палацу культури і творчості відбулися святкові заходи.

З вітаннями до працівників культури – відділу культури, спорту та туризму, КПСМНЗ «Дитяча музична школа» і «Дитяча художня школа», КП «Міський Палац культури і творчості», КЗ «Централізована бібліотечна система», Краєзнавчого музею м.Горішні Плавні, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, художників, митців – на урочистості завітала заступник міського голови Надія Угнічева. Від імені міського голови Дмитра Бикова привітала зі святом, висловила вдячність за сумлінну працю, за вагомі професійні здобутки, за творчий пошук та натхнення. «Ваша галузь стратегічно важлива, бо саме ви зберігаєте, творите і примножуєте національну культуру», – зазначила Надія Угнічева. Побажала творчих досягнень, хорошого настрою, сонячних та світлих днів, наповнених творчістю, радістю й життєвими здобутками.

Заступник міського голови Надія Угнічева вручила начальнику відділу культури, спорту і туризму Ірині Зеленській Почесну грамоту Полтавської облдержадміністрації за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, високий професіоналізм.

Подяки міського голови, оголошені за активну участь у культурно-просвітницькій діяльності міста, вагомі трудові здобутки, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народного мистецтва директору КПСМНЗ «Дитяча музична школа» Анатолію Головні, хормейстеру народного вокального ансамблю «Дніпряночка» комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості» Людмилі Єпішко,  викладачу КПСМНЗ «Дитяча музична школа» Наталії Єрух, художнику міста Горішні Плавні Вадиму Іщенку, керівнику аматорського дитячого колективу комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості» Лідії Корнієнко.

Ірина Зеленська, начальник відділу культури, спорту та туризму, привітала колег зі святом, подякувала за розвиток культури і традицій українського народу, за активне й цікаве культурно-мистецьке життя нашого міста. Вручила Почесні грамоти Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації і Грамоти відділу культури, спорту та туризму Горішньоплавнівської міської ради.

З вітаннями з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва і словами подяки звернулися начальник відділу освіти Лілія Щербина, начальник управління соціального захисту населення Світлана Чернявська, заступник начальника управління охорони здоров’я Віктор Дудник, представник НВП «ФЕРОЛІТ» Тетяна Булочкіна.

Яскравими музичними вітаннями здоровили працівників культури і майстрів народного мистецтва творчі колективи Центру дитячої та юнацької творчості.