катастрофа на Чорнобильській АЕС

26.04.2011, 15:51

Шановні комсомольчани!

Двадцять п'ять років тому сталася катастрофа на Чорнобильській АЕС, яка сколихнула увесь світ, забрала здоров’я та життя мирних громадян. З того часу цей квітневий день позначений глибокою тугою для кожного українця. Щороку, відзначаючи скорботну річницю, ми згадуємо та вшануємо пам'ять тих, кого забрав Чорнобиль.

Події 26 квітня 1986 року ніколи не будуть забуті, а невимовний біль ще довго залишатиметься у наших душах та серцях. Тисячі людей, котрих залучили до подолання наслідків ядерного вибуху, вступили у смертельний двобій з незримим ворогом. У ті дні ліквідатори захищали не лише рідну землю і народ України, а усе людство. З-поміж активних учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС були і наші земляки – комсомольчани. Вони з честю і гідністю виконали свій обов’язок.

Від усієї громади міста, від виконкому Комсомольської міської ради, від себе особисто дозвольте висловити найщирішу вдячність комсомольчанам-ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС за їхній громадянський подвиг. Не забуваймо тих, кого торкнулася чорнобильська біда, хто жертвував своїм життям, здоров’ям, рятуючи світ. Для них зроблено чимало, проте, на жаль, ще не вирішено усі проблеми. Пам’ятаймо, що окрім матеріальної підтримки їм необхідні щира людська увага, любов та турбота!

Відлуння катастрофи стихне ще не скоро. Наслідки трагедії ми гостро відчуваємо і досі – аварія породила проблеми, розв'язання яких залежатиме від багатьох поколінь українців. Проте ми маємо з оптимізмом дивитися у майбутнє, вчитися на помилках, зробити все можливе, аби подібне не повторилося.

Не будьмо байдужими до власної долі та долі рідної землі. Пом’янімо усіх, хто відійшов у вічність внаслідок чорнобильської трагедії. Бережімо та цінуймо рідну землю, щоб не допустити повторення подібних помилок у майбутньому.

Міський голова Сергій Супрун