Засідання координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією за участі дитячих об’єднань

21.11.2018, 08:28

У великій залі відбулося засідання координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією при виконавчому комітеті Горішньоплавнівського міської ради Полтавської області за участі дитячих об’єднань – Дитячої ради та Президентського клубу. 

Завідувач відділу епідеміологічних досліджень, лікар-епідеміолог Горішньоплавнівського міськрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень Державної Установи «Полтавський обласний центр Державної санітарно-епідеміологічної служби України» Антоніна Волик доповіла про аналіз захворюваності туберкульозом по м. Горішні Плавні.  

Про епідситуацію щодо захворюваності на ВІЛ-інфекцію/СНІД та аналіз роботи кабінету «Довіра» міської лікарні поінформував заступник головного лікаря Горішньоплавнівської міської лікарні з медичної частини, керівник консультативно-діагностичного центру, експертизи тимчасової непрацездатності адміністративної частини/управління, лікар-інфекціоніст, завідуючий кабінетом «Довіра» інфекційного відділення Горішньоплавнівської міської лікарні Дмитро Бурківський.

Ярина Ісаєва, лікар-нарколог Горішньоплавнівської міської лікарні, міський позаштатний лікар-нарколог управління охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області ознайомила із аналізом захворюваності на наркоманію по м. Горішні Плавні. 

Директор Полтавського обласного благодійного фонду «Громадське здоров’я» Андрій Протопопов розповів про профілактику ВІЛ-інфікування серед споживачів наркотиків (СІН).

Керівник напрямку політики та комунікації Благодійної організації «Світло надії» Сергій Жук доповів про інноваційні підходи в забезпеченні соціальних послуг для представників групи ризику.

Людмила Можайцева, директор громадської організації «Зцілення», розповіла про співпрацю громадської організації з центрами реабілітації наркозалежних.

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко виступила з теми «Інформаційна політика – запорука профілактики ВІЛ-інфекції/ СНІДу».

Члени координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією обговорили проект плану роботи координаційної ради на 2019 рік.

По завершенні засідання координаційної ради відбувся другий етап роботи.  Учні з дитячих об’єднань міста надали  пропозиції з питань проведення Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» у навчальних закладах міста та Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 1 грудня. Члени учнівського самоврядування міста запропонували креативні та змістовні заходи, які вони планують провести у своїх навчальних закладах та в мікрорайонах. Відділ у справах сім’ї та молоді надав інформаційні листівки для ефективного проведення кампанії «16 днів проти насильства». Керівник проекту Наталія Ляховенко, методист міського методичного кабінету Ольга Роман та психолог міського відділу освіти Наталія Полова допомагали учням спланувати ефективність та ресурси для реалізації заходів.